Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztráltam egy társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy társkeresőre. Ezeken az oldalakon mindenki kettyós? Vagy csak nekem sikerül pont beléjük botlanom? Vagy rossz oldalt választottam?

Figyelt kérdés
Körülbelül 10-ből 8 ember azt vágja a fejemhez,hogy kamus vagyok..(még meg sem szólaltam...) illedelmesen válaszolok köszönök majd megkérdezem..ugyan miért gondolja ezt így az illető..ezután jön az ,hogy te büdös kva...kamus rib.. elmebeteg stb... mi bajuk van? muszáj tök idegeneken kitölteniük azt,hogy nem sikerült nekik x csajjal összejönni? nem gondolják,hogy ez így nem is fog menni nekik?először megpróbáltam ezt elmagyarázni nekik de mintha a falnak beszélnék és még ocsmányabb dolgokat vágtak a fejemhez...
2014. márc. 30. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég...az ilyeneket azonnal tiltsd...sajnos 100ból 1 aki normális társkeresőn,és az nagy valószínűséggel nem tetszik külsőre....
2014. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írj nekem, én nem leszek bunkó ^^
2014. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod sok lány csinálja azt, hogy csak feljár ajnározni az egóját, vagy éppen trollok járnak fel oda. És kialakult róluk egy olyan kép ami kihat minden egyes lányra.
2014. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valaki meg normális levelet ír, de le se szarják.


Én még egy lányt se ócsároltam azért, mert nem írt vagy negatív választ adott volna.

2014. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért regisztráltam mert több barátnőm is interneten ismerkedett meg a jelenlegi barátjával..gondoltam kipróbálom de lehet nem nekem találták ki a dolgot :)
2014. márc. 30. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyikre regisztráltál? Itt tök jó esélyeim lennének :D
2014. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
love.hu
2014. márc. 30. 13:28
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Sok az ilyen oldalakon az elmeháborodott , ez sajnos tény:)
2014. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!