Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Frank79 kérdése:

Mi a véleményetek arról ha közlik veletek hogy X évetek van hátra hogy mondjátok el azoknak akiket szeretek?

Figyelt kérdés
Nekem közölték hogy két évem van hátra daganatom van de nem műthető,
2017. nov. 3. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nyersen megmondanám ahogy az orvos is, hülyeség lenne titkolni családtagok előtt.
2017. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Frank79!


1. Egy orvos nem orvos, egy ügyvéd nem ügyvéd és egy árajánlat nem árajánlat. Ezt érdemes fejben tartani, mielőtt elkezded temetni magad. Amire az egyik orvos fogadni mer, azt a másik gyakran megkérdőjelezi, tudomásul se veszi, v épp a legjobb megoldást találja meg a gyógyítására. Ha a fejedet levágta a vonat, és a vágány melletti árokba gurítják a helyszínelők, mint a viccben, nos, akkor kezdj el búslakodni, ne most.


2. Elolvasnám a Oláh Gábor: Diagnózis után c. könyvét. A figura min. 8 évvel élte túl a daganatát, most is él. A könyv igencsak motiváló. Elolvasnám a Tibeti halottaskönyvet is, csak miheztartás végett.


3. Vsz berúgnék, mint a csacsi, elmennék táncolni a barátaimmal.


4. Utána elmondanám (egyesével külön-külön) számomra fontos emberek közül azoknak, akik elbírják ennek a terhét. Nem mindenkit kell evvel terhelni. Aki hajlamos a negativitásra, az csak a haldoklót látná bennem, nem a még élőt, nem a küzdőt.


5. Elvarrnám a szálakat: elajándékozás, eladás, végrendelkezés, bakancslista, stb.


6. Aztán küzdenék, küzdenék, küzdenék az utolsó pukimig, az utolsó gondolatomig, az utolsó leheletemig, az utolsó szívverésemig, az utolsó bármimig (nem mintha félnék az Úr színe elé állni, de nem mindegy, milyen mintát követünk). Nem adnám át magam olyasminek, amibe nekem nincs beleszólásom, ami a "fejem fölött" dől el. Megkeresném az embereket, akik többet tudnak, mint a dokik. Megvalósítanám a diétát, pozitív tréninget, önszeretetet, meg amit kell. Mindent megtennék.

2017. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanam el.
2017. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Daganatom rég óta meg van 3-éves korom óta élek vele most Hétfő óta tudom hogy rósz indulatú
2017. nov. 3. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Az hogy egy közlés.

Szavakkal.

2017. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény dolog ez, emberfüggő, hogy ki hogyan kommunikálja ezt le. Szabad megkérdezni, hogy pontosan milyen daganatról van szó? Sok esetet olvastam, hogy lemondtak X országban az orvosok a betegről, de máshol volt kísérleti terápia és meggyógyította.
2017. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a 2.valaszolonak igaza van.....en nem adnam fel...mindenkepp menj mas orvoshoz,ha kell akar 10hez is amig bele nem akadsz valaki olyanba aki tud mast is mindani x even kivul....!
2017. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Daganatom a kis agynál van és egy ideg szálon fekszik
2017. nov. 4. 08:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Az durva, medulloblastomáról van szó?
2017. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tiszta szívemből kívánom, hogy gyógyulj meg, bármit is mondanak az orvosok magadban higgy.


A Dűne gyermekeiből idézek: "Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek a félelemmel. Hagyom, hogy áthatoljon rajtam, fölöttem. És amikor mögöttem van, utána fordítom belső tekintetemet, követem az útját. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam."


Az elme ereje bámulatos dolgokra képes, aktiválni tudja a szervezet öngyógyító mechanizmusait. Minden nap szánj arra időt, hogy nyugodt állapotban elképzeled, ahogy megsemmísíted a daganatot a lokalizált helyen. Intenzív képsorral, koncentrációval. Napi fél óra is elég kezdésnek.

2017. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!