Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre kevsebb a motivációm,...

Egyre kevsebb a motivációm, ha az iskolára gondolok, gyomoridegem van. Hogy lehet elviselhetőbbé tenni a napokat?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért van gyomorideged? Az oda járó emberek,vagy a tanulás miatt? Netán mindkettő?
2017. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban mi az, ami miatt elviselhetetlen? Milyen félelmeid vannak az iskolával kapcsolatban? Egyébként, velem is ez a helyzet, de hátha tudok segíteni. Ha gondolod írj privátban.
2017. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Szorongok csak, pedig tudom, hogy többre lennék képes, de nem vagyok képes maximálisan teljesíteni ebben a környezetben, ilyen tanárokkal, rossz osztálytársakkal összezárva.
2017. nov. 4. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Teljesen megértelek. Nem tudom hányadikos vagy, de talán érdemes lenne elgondolkodnod osztály vagy iskolaváltáson.
2017. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó évre nem sok értelme van. Tudom, hogy már nincs sok hátra, mégis folyton feszültséget érzek ezek miatt, lehangolt leszek, de valahogy szeretnék változtatni. Néha azt hiszem, sikerül, csak mindig visszaesek.
2017. nov. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!