Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne rágd
2017. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rendszeresen levagod, es nem lesz mit ragnod.
2017. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igazán tanácsot adni nem tudok, én is rágom a körmöm mióta csak az eszemet tudom. Az hogy le vágjam mindig mint ahogy itt tanácsolták nálam nem jönne be mert akkor is rágnám. Kérdés hogy te miért teszed. Stressz vagy feszültség miatt? Mert akkor az okát kell megszüntetni
2017. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vedd észre, mikor rágod, és tudatosan parancsolj magadnak. Ez egy idő után be fog rögzülni, nekem bevált. Pár hét...
2017. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
"Rendszeresen levágod és nem lesz mit rágnod." - Én pont fordítva látom és tapasztalom, nincs mit levágni ugyanis sose nő meg mivel tövig lerágom. A körömvágó ollóval már hozzá se lehet piszkálni. Én kisgyermek korom óta rágom most 27 éves vagyok (F) és ha el is határozom tudatosan hogy leszokok, ha nem figyelek rá, akkor ugyan úgy rágom. Illetve stresszes helyzetben méginkább. Sokszor nem is látom már értelmét leszokni róla, talán csak amiatt lenne érdemes, mert én kapok el leghamarabb betegségeket a családban, de az esztétika szemszögéből feleslegesnek tartom.
2017. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!