Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásró...

Hogy szokjak le a körömrágásról? Bevált módszerek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van pár ismerősöm aki még 30 éves kora felett is rágja...

Én is rágtam általános iskolás koromban. Egyszerűen mint minden "leszokás" azzal kezdődik hogy a rossz szokásodat felhagyod akarattal. Ki bírsz így 1-2 rosszabb esetben 3 hetet, és utána az új szokásod már a tieddé válik.

Körülbelül ennyi a recept. Elhatározás.

2016. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha nem figyelek rá oda, egybol újra rágom :D
2016. nov. 3. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az segített hogy építettem rá műkörmöt, ami fent volt kb 2 hétig, addig ugye nem bírtam piszkálni, szóval megnőtt annyira, hogy szépnek tartsam és vigyázzak rá. Kb 1.5 hónapig nem is igazán bántottam, legalábbis nem annyira hogy ne maradjon egyáltalán fehér rész a körömből, az egyik körmöm az volt vagy 2 centi hosszú:D Aztán az a hosszú, kedvenc körmöm letörött, meg a többi is szép lassan beszakadt, csúnya lett és jött egy idegeskedősebb időszak és kicsináltam az összeset...Most megint nincs körmöm, mondjuk nem terrorizálom annyira mint régen, de nem hiszem hogy meg tudnám növeszteni 1mm fehérnél hosszabbra:D De legalább tudom, hogy ha megint nagyon csúnya lenne, akkor mi a megoldás egy darabig...
2016. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Asszociálj valami rosszra a körmöddel kapcsolatban. Pl. hogy egy csomó gombát/parazitát megeszel így.
2016. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!