Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdekes embernek tartod...

Érdekes embernek tartod magad? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Egy kis önismeret. :P
2017. nov. 5. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám
2017. nov. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2017. nov. 5. 01:29
 3/12 anonim ***** válasza:

igen/nem

Mert orult vagyok, latom a sanyaru jovonet, latom hogy ha balra megyek sanyaru elet jon, a jobb oldali ut, ut a boldogsaghoz. En megis mindig a bal oldali utat valasztom.

Hogy miert? Nem tudom.

2017. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes ember vagyok, érdekes világnézettel és érdekes hóbortokkal. Már csak azért is így van, mert homlokegyenest máshogy élek, mint mások.

Az más kérdés, hogy egy átlag ember számára nem lennék az, mert nem találnánk meg a közös hangot. Inkább tartanának flúgosnak :)

2017. nov. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, kivel kerülök kapcsolatba. Én a szakmai életemmel tudok büszkélkedni, a magánéletem és az önbizalmam a romokban hever. Tehát nagyon jól megvagyok, amíg a társaságom informatikusokból és/vagy programozókból áll, de ha egy számomra ismeretlen emberrel kerülök kapcsolatba, akivel nem tudok szakmai dolgokról beszélgetni, na az a beszélgetés gyakorlatilag halálra van ítélve. Meg fog unni 3 perc beszélgetés után.


24/F

2017. nov. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az életem ugyanaz volt, mint a srácoknak az Egy Kosaras Naplója című filmben. Szóval tudnék sztorikat mesélni.

De szerencsére már csak a múlt...

2017. nov. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Lábfétises vagyok, szinte csak rendszerben tudok gondolkodni, rosszak az emberi kapcsolataim, utálom az életet. Szóval negatív értelemben igen.
2017. nov. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a többség által elfogadott gondolkodásmódot követő embert annak lehet nevezni, akkor igen. Bár inkább furának jellemeznek.
2017. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
A többséghez képest inkább furának. Érdekesnek nem. Mások is max addig tartanak érdekesnek, amíg rá nem jönnek, hogy a furaságaimat nem direkt csinálom és nem tudom abbahagyni őket csak mert ők unják.
2017. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten, viszont ha olyan partnerrel hoz össze a sors (akár barátság, akár párkapcsolat), akivel megvan a közös hang, akkor ők általában érdekesnek szoktak találni. Vagy legalábbis semmiképp sem unalmasnak. Szerintem ez annak köszönhető, hogy elég összetett személyiségem van, és érdeklődő vagyok, nyitott ok mindenre.
2017. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!