Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai fiatal...

Szerintetek a mai fiatal generáció mit fog majd csinálni mikor nyugdíjas lesz?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl az én nagymamám most kötöget, rádiót hallgat s tévét néz. De én már nem csinálom ezeket. Mi lesz 50 év múlva? Videójátékok s Facebook vagy mi? :D
2017. nov. 5. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen meglehet, de ki tudja.

Mindig változik a világ és mindig van valami új.

Ezért nem lehet még most így előre megmondani.

2017. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 70 éves szüleim már most is a face-t tolják és nem kötögetnek. 2000-ben az akkor 75 éves nagyapám meg még a tv-jét se tudta kapcsolgatni, nemhogy internet... Ő kukoricát morzsolt, seprűt meg cekkert kötött leginkább, esténként meg kisétált az "utca felé", aztán beszélgettek a többi "kisétálttal" :)
2017. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiatal generáció robotolni fog amíg bele nem döglik!
2017. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fidgetspinner
2017. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én bejárom busszal a világot, mert ingyen lesz, és minden városból hozok egy vödrös narancsot. :D
2017. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

#5 - "Én bejárom busszal a világot, mert ingyen lesz"

Azt honnan tudod, hogy X év múlva mi lesz ingyen, meg mi nem?

2017. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
#6. Honnan tudod, hogy addigra nem pusztítja el a Földet egy csapat Vogon? Nem tuti biztos terv, nem is írtam ilyet.
2017. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
#7 - hát pont ez az, hogy nem tudom. Így aztán nem is írok le olyat, hogy ingyen lesz bármi is. Nem tudom, hogy az lesz-e. De ahogy a helyzet most áll, nem is kell azon gondolkozni, hogy mit csinálnak a leendő nyugdíjasok, merthogy ők se lesznek. Meg nyugdíj se.
2017. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nézd meg a politikai pártok oldalait, a leghűségesebb pártkatonák átlag életkora bőven 50+ felett van.


Amúgy abból kiindulva hogy a szüleim neteznek, nagyszüleim TV-t néztek egész nap valószínűleg én is ezeket fogom tenni. De amúgy simán bejárhatja az ember "fiatal" idősként a világot. Én az erdőkben túrázni látok időseket, meg konditerembe járni, vagy csak utazgatni a nagyvilágban.

2017. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!