Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célja a nyugdíjasoknak?

Mi a célja a nyugdíjasoknak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Elvezni a nyugdijat.
2017. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Reggeli csúcsidőben tolakodni a buszon egy helyért.
2017. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Neked nincs nagyszülőd?
2017. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdés...
2017. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, ami neked, nekem, minden embernek. Madách Ádámja mondja ezt el a legpontosabban:


"A célt, tudom, még százszor el nem érem.

Mit sem tesz. A cél voltaképp mi is?

A cél, megszűnte a dicső csatának,

A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga."


[link]

2017. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Politikai értelemben a krumplileves
2017. okt. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Akcióváltás napján rohanni a Tescoba,mert 10Ft-al olcsóbb lett a kenyér majd futás haza nézni az astro tv-t ahol bevonzák neki a pénzt percenként 500Ft-ért.
2017. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Mindenkit elküldeni a városban aludni este 10-kor.
2017. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Dudok Andrásné ***** válasza:
47 éve dolgozom 5 éve vagyok nyugdijas!Kereskedelemben most éppen vállalkozóként minden nap szinte.A nyugdijam és nagyon sokunknak csak 50-60 ezer sajnos! Fenntartani magam, hogy soha ne szoruljak a gyerekeimre!4 nagy gyerekem van, 2 unokám és minden filléremmel őket segitem!A babakocsitól a lakásig, kinek piros hűtőt, kinek feketét megvettem és még szeretnék mindnek segiteni! Igy nőttem fel, a nagyszüleim és szüleim is ilyenek voltak.Pl. most kőltőzőőt el a kisebb fiam minden butort vihetett amit 2 éve vettem! Majd lesz helyette másik!!Unokám lesz decemberben!! Mát megvettem nekik a babakocsitol kezdve szinte mindent!! A gyerekekért és az unokákért dolgozom!!!
2017. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szívük mélyén, hogy kipihenjék, hogy ledolgoztak egy életet. De ahogy itt elnézem: retardált büdös fattyúkat neveltek, akik csak az anyjukon/nagyanyjukon élősködnek.
2017. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!