Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok, hogy egy...

Ti nem sajnáljátok, hogy egy olyan országba születtetek, amin kb. Európa 90%-a röhög, hogy mennyire alacsonyak az átlagkeresetek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A sajnálkozás nem oldja meg a problèmát. A helyes szemlèlet viszont igen.
2017. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
De igen, és azt is sajnálom hogy nem egy multimilliáros amerikai családba születtem. Lehet keseregni a dolgokon vagy lehet tenni azért, hogy jobb legyen.
2017. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem, én azt sajnálom, hogy egy olyan országba születtem, ahol olyan a közhangulat, mint Észak-Koreában.

Szerencsére lehet tenni ellene, ahogy az átlagkeresetért is. El kell költözni.

2017. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Itt ez a probléma, máshol meg más (lenne, ha épp oda születtem volna). Nem hinném, hogy annyira foglalkoznának a külföldiek a mi tesze-toszaságainkkal.
2017. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha sajnálnám is, mit változtatna?

És mi közöm az átlagfizetéshez, tenni kell azért, hogy az ember többet kereshessen.

A közhangulat engem is jobban zavar, főleg mert az ellen nem sokat tudok tenni.


Majd ha egyszer jobban fog bármi zavarni, elköltözöm innen, de akkor sem sajnálkozni fogok csak.

2017. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Európa 90%-a röhög"

Jé tényleg, mostmár tudom mi ez a zaj, egy egész kontinens röhög egy átlagos közepes méretű országon. -.-

2017. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom. Megdolgozom a pénzemért és jól élek. Nem sírni kell, hanem törekedni a jobbra.
2017. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

A pénz messze nem minden.

A mai világpolitikai helyzetben kifejezetten előnyösnek tartom, hogy ide senki nem kívánkozik:S :))

2017. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem sajnálom.

Inkább Magyarország, mint Afrika, Közel-Kelet vagy Észak-Korea.

2017. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam sajnálni egyáltalán, sőt, születhettem volna sokkal rosszabb helyre is, mint pl Afrika... úgyhogy ilyen szempontból én inkább hálát adok a sorsnak, hogy itt vagyok. Ha pedig nagyon nem tetszik majd az anyagi helyzetem, akkor elmehetek egy másik országba, mert innen erre is megvan a lehetőség, nem úgy mint sok más helyen élőnek. Nem értem, mire jó állandóan ez a negatív gondolkodás kérdező, szedd már össze magad.
2017. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!