Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez véletlen vagy "tudatalatti...

Ez véletlen vagy "tudatalatti kötődés"? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit minden reggel látok, ő arra meg iskolába amerre én lakom, és én arra amerre ő lakik.

Minden reggel elmegyünk egymás mellett, mindig ugyan azon a szakaszom belül.

Ez így lehetne normális, de minden időpontban megtörténik

Ha hétkor megyek arra akkor ő is, ha fél nyolckor akkor is, ha 55-kor rohanok a suliba, ugyan úgy elmegy mellettem, és hazafele is ugyanígy van

2-kor 3-kor 4-kor vagy 5-kor megyek haza ő is akkor megy, elmegyünk egyás mellett ugyan ott

Még sose beszéltünk, nem tudom ki vagy ilyesmi, szerintetek ez mit jelent?



2017. nov. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az ellenkező irányban laktok.
2017. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez izgalmas, szerintem hazafelé egyszer szólítsd meg mindenképpen, amikor éppen nem rohantok, mert ez így tényleg nem lehet véletlen, hogyha észrevetted! Ami véletlennek tűnik, az mindig Isten álruhában:) Jól összhangban vagytok, együtt rezegtek. Valamilyen szinten tartoztok/ van közötök egymáshoz. Tutkó!
2017. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval ezek szerint csak nekem fura, hogy leszólítok valakit az utcán?

Jó majd megkérdezem :3

2017. nov. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!