Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről/társaságokról akik hangosak a buszon?

Figyelt kérdés
Pl röhögcsélnek,visítoznak
2017. nov. 7. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat megvallva idegesítőek. Lehet, hogy jó kedvük van, de csendesen is lehet örömködni.
2017. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem jó helyre írtad ezt a kérdést.


Személy szerint inkább kerülöm az irritáló embereket. Az estéket is ezért szeretem, mert teljesen csend van. Én is kaptam örömteli hírt pl anno buszon, de nem visítottam, tanyasi malac módra. Sok ember se viselkedni, se beszélni nem tud s még lehetne mit sorolni.


24/N

2017. nov. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Idegesítőek, sőt neveletlenek.


Kisgyerekekkel szemben elnéző vagyok, a többiek esetében az adott helyzettől függ. Na meg lehet kultúráltan is hangoskodni, de otromba módon is. Értelemszerűen ez utóbbit nyilvános kínhalállal büntetném, az előbbin pedig inkább mosolygok.

2017. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A prosztó, tapló, kulturálatlan, szocializálatlan emberekből mindig is több volt, mint ezek ellenkezőjéből. De 10-20 éve még a bugrisok is megpróbálták legalább a látszatát fenntartani annak, hogy civilizáltak. Most viszont már szinte hivalkodnak, dicsekednek a gyökérségükkel. A bunkóság manapság diadalát üli az értelem felett...
2017. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mièrt lenne vèlemènyem róluk? Nem ismerem őket. Maximum saját magam legrosszabb tulajdonságait tudnám rájuk kèpzelni. Ennek pedig semmi èrtelme. Lehetnek jó emberek. Ha bedőlök a saját előítèletemnek akkor az alapján viselkedek velük ès tènyleg ellenállást váltok ki belőlük ami igazolja az elkèpzelèsem. Ha viszont nem gondolok róluk semmit, nem keserítem meg a saját èletem. ;)
2017. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem néztem a kategóriát,meg lehet még valahogy változtatni?😕 Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. nov. 8. 16:08
 7/10 anonim válasza:

Nem tudodmegváltoztatni a kategóriát, de azért válaszolok:

Az ilyen emberekről egyből az jut eszembe, hogy nagy valószínűseggel sokkal kevesebb (nem számokkal mért) intelligencia és illem szorult beléjük, mint azokba akik tisztában vannak a kulturált közlekedés íratlan szabályaival. Mint például, hogy tömegközlekedésen az utastársaink nyugalmát nem zavarjuk, vagy ilyen helyeken nem illik alkoholos italt fogyasztani, stb. A legjobban az idegesít, már csak látványra is, hogy valaki a délután 2-3-as vonaton, kibontott sört szürcsölgetve utazik. Semmi baj nincs azzal, hogy valaki alkoholt iszik, én is szoktam, de nem mindegy hogy hol és mikor. Ugyanígy idegesít ahangoskodàs. Egy közepes hangon társalogni meg rendben van, de az hogy valaki alpári módjára, artikulátlanul üvöltözzön, úgy hogy én mondjuk pihennék, mert reggel 5 óta talpon vagyok, és egyetemen ülök, az már nem fér bele.

2017. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
U.i.: bocsánat az elírásokért, telefonról nem tudok helyesen írni. Kijavítja rosszra a mesterséges intelligencia :).
2017. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt azt kívánom bácsak nekem is lenne annyi energiám, hogy még röhögcséljek hazafele vagy épp odafele. :) De az felérne egy kisebb csodával. Azzal, aki meg sört iszik valahol együtt tudok érezni, hosszú nap után mindenkinek kell valami, ami visszahozza bele a lelket. Nekem a csoki ilyen, ha valakinek ez a sör, hát igya. Nem túl jó dolog ilyenek miatt elítélni egy embert, akinek az életéről semmit sem tudsz. :)
2017. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy bunkók.
2017. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!