Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy...

Fiúk! Mit gondoltok egy lányról, akinek ilyen a haja?

Figyelt kérdés

Nem éppen ez a kategória, de itt talán több fiú van.


Tetszik nektek ez a szín? Mit gondoltok első látásra egy ilyen hajú lányról?


[link]


[link]


[link]



2017. nov. 7. 20:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy Daenerysről is teszek be képet, ő gyönyörű! De akkor szerintem picit eltértünk volna a témától. :D
2017. nov. 7. 20:47
 12/19 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be ez a szín
2017. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak Danynek szőke a haja a sorozatban, ezért már úgy képzelem el, nem fehér hajjal.


Szoktam egyébként ilyen lányokat látni, mostanában egyre gyakrabban, sőt, itt is rengeteg kérdést olvastam, hogy hogy lehetne ilyen hajuk, mert ez annyira király és menő és cuki, és engem pont ezért taszít.

Nem szeretem, amikor a csajok úgy akarnak "egyediek" lenni meg önkifejezni, hogy meglátnak valakit a neten, és elkezdik másolni és egy nagy divathullám lesz az egész, ami el is múlik 1-2 év múlva mindenkinél.

Jobban tetszenek az olyan lányok, akiknek MAGUKTÓL van stílusuk, és nem insta-celebek meg pinterest képek alapján alakítják a külsejüket.

2017. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

Szentséges kísértet:DDD


Ez megijedt az iskolában a tananyagtól s megőszült:DDD

2017. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furi, nem jön be, azonban mégis van benne valami vonzó. Egy-egy zenei klipben elmegy.
2017. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az XXXTentacionos válasz tetszett lol

Én arra gondolnék, hogy milyen tré a lenövés (kb egy hét után látszik, és nagyon gáz), és hogy milyen szar lehet a haja a sok szőkítés miatt. Mert hát eddig mindenki így járt a fehér hajjal.

2017. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vállig érő vagy hosszabb haj elvetemült színválasztással.

Eddig tűrhető, de inkább az arc alapján ítélném meg őket.

2017. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mhysaa 💗💗💗
2017. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szép arccal szépnek, csúnya arccal csúnyának gondolnám. De semmi extra. Max annyi, hogy hűha sokat ülhet a fodrásznál. :D
2017. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!