Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok/gondoltok...

Ti mit gondolnátok/gondoltok egy olyan lányról aki csak pénzért vagy együtt valakivel?

Figyelt kérdés
Nekem erre a kérdésre egyből a rïbanc lenne a válasz, de a barátnőmről van szó. Szóval idén végzett a sulival, külön él a szüleitől és eddig nem talált munkát. Másfél hónapja van együtt egy férfival, de nekem el mondta hogy nem szereti, csak azért van vele hogy fizesse a lakást meg mindent amit kell, de csak addig amíg talál munkát és lesz pénze...Kérdeztem tőle hogy nincs-e más megoldás, de azt mondja nincs, a szülei nem szívesen támogassák már azt akarják hogy a saját lábán álljon meg, ráadásul azt hiszik minden rendben ezzel a kapcsolattal, pedig egyértelműen látszik rajta hogy nem boldog. Igazából nem tudom hogy viszonyuljak hozzá ehhez a helyzethez..egyrészt sajnálom hogy ilyen helyzetben van, próbálom megérteni meg segíteni neki munkát nézni, de másrészt az az igazság el is ítélem egy kicsit..mégiscsak a pénz miatt hazudik minden nap egy férfinak, eljátsza hogy szereti, lefekszik vele stb...egyébként a férfi is azt hiszi hogy minden rendben van ezzel a kapcsolattal...szóval nem tudom hogy álljak ehhez az egészhez. Szerintetek?
2017. aug. 26. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően nem tartom túl sokra ezt a hozzáállást, viszont akadnak olyan élethelyzetek, amikor tényleg nincs nagyon más megoldás. Egyébként ha az adott lány barátja is tud erről, hogy ez a lány részéről érdekkapcsolat, és így is benne van, az rendben is van. Az a gáz, ha manipulálással, hazugsággal, érzelmi zsarolással sikerül ezt a státuszt elérnie a csajnak. Az nagyon nem korrekt.
2017. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha olyan szempontból nézed, akkor r1ngyó, ha pedig próbálsz megértő lenni akkor még sajnálod is, és még jó taktika is amit csinál.


Ha megértő akarsz lenni, nem olyan aki elítéli a másikat egyből, akkor úgy állj hozzá ahogy írtam.

Ha viszont felszínes akarsz lenni, ítélkező, akkor nézd r1ngyónak, mert igazából r1ngyó is, és nem is.

2017. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Hidd el, a pasi nagyon jól tudja, hogy csak a pénzéért van vele a csaj. Valószínűleg neki ez megéri, hogy kiad havi x összeget, cserébe kap puncit. Nem ítélem el a lányt, én is ezt tenném, ha rászorulnék. Valaki beleszületik a jóba, valakinek sz_pnia kell érte, ez van.

21L

2017. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó...a pasi teljesen bele zúgott, gyerekeket tervez, esküvő ilyenek..ő meg elhiteti vele hogy viszont szereti, ergo hülyére veszi minden áldott nap.
2017. aug. 26. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolom, hogy hozzá fog menni, ha a pasi nem vágja le időben mizu... aztán csalni fogja a fazont, később bebukik, elvalnak stb.
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

És elitelem a csajt, ez lemaradt.

Attól még, hogy valaki nem jó anyagi helyzetben van, nem kell ku-valkodni.

Mellesleg, lehet tönkre tesz lelkileg, egy teljesen normális embert.

2017. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Qurva és még egy bunkó is mellette. Ha a apsi tényleg beleszeretett akkor nem több mint kihasználás a javából.
2017. aug. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem r**banc a csaj, azok élvezetből fekszenek le a férfiakkal, ez viszont pénzért csinálja, vagyis qrva.

A pasas jó nagy marha lehet, ha ennyit fizet a p*náért, ráadásul komolyra tervez vele.

Viszont ott a másik oldal is, szerelemmel nem lehet jól lakni.

2017. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem tartom sokra az ilyen nőket. Aki akar sőt inkább rákényszerül, az egyetem mellett gyárban vagy diákmunkások dolgozik.

Mondjuk könnyebb szét tenni ehelyett a lábát. Miért kellene a könnyebb út miatt sajnálni?

2018. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
A 4. kommented utal arra, hogy ez a nő gerinctelen és aljas. A pasi meg talán azt hiszi tényleg nem a pénzért van vele. A csak meg a háta mögött röhög, hiszen cska kihasználja a pasit. Szánalmas.
2018. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!