Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért KELL táncolnom? 14/L

Miért KELL táncolnom? 14/L

Figyelt kérdés

Elsős avatón táncolnunk kell.

Eddig nem problémáztam rajta, nem érdekelt, de jövő héten elkezdünk próbálni. Én nem tudok és nem is akarok táncolni.

Amúgy sem értem, ha én blfsz vagyok, akkor minek kell erőltetni? Csak elrontom az egészet, főleg, hogy verseny.

Biztos mások sem, de ők bevállalják. Én visszahúzódó vagyok és annyira égő számomra ez az egész.

Ám, ha nem megyek, lehet az osztálytársaim kinéznek majd.

Ti mit tennétek?

Úgysem fogom normálisan csinálni. Annyira rossz, el fogom sírni magam ott az egész iskola előtt...



2017. nov. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki mondja, hogy kötelező? Mármint ezek tudtommal nem nagyon tehetőek azzá.
2017. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Elsős avatón táncolnunk kell."


Még csak az kéne, nem kell, a te döntésed.

2017. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnök. Bár azt nem értem, hogy azzal 'fenyegetett', hogy nem is megyünk, ha nem lesz rendesen megcsinálva, de egyébként kötelezi.

Egyedül megkérdezni pedig nem merem. A fentiek miatt sem.

2017. nov. 8. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Haha, pont hasonló helyzetben vagyok, csak nekem szalagavatón lesz a tánc, egészen pontosan szombaton. :D


Nálunk is elvileg "kötelező" lenne táncolni, de mivel ismerem a képességeimet, ezért én mondtam, hogy kihagyom, igazából senkit nem érdekelt, szóval szerintem ne parázz mondani, hogy nem szeretnéd.


17/F

2017. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet megkérdezem, ha megmerem! :)

Egyébként nekem nem lenne bajom a tánccal, ha valami néptáncot, társas táncot, ilyen olasz táncot(Nem tudom a nevét xD) vagy olyasmiket tanulnánk, amik úgymond 'alap' táncok. Hiszen az sosem hátrány, nekem tetszenek is.

Valamint mondjuk tanár tanítaná.

Nem, mi ilyen just dance ugrálós táncot 'adunk elő' és nincs köztünk olyan ember, aki kicsit is értene hozzá. Csak nézzük a gépet és leutánozzuk, ahogy megy.


A tanárnő valószínűleg azért erőlteti, mert első osztálya vagyunk és meg akar felelni. Így nem igen fog....


Így álljak ki? Nem tudom, semmi kedvem, de szüleim azt mondják, ne húzzam ki magam alóla....

2017. nov. 8. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem táncvilágbajnokságon indulsz, ezek a dolgok nem feltételeznek semmiféle tánctudást, itt nem is az a lényeg...én olyan suliba jártam, ahol minden gimis osztályból csak egy volt és mindenki benne volt mindenben, senkinek nem jutott eszébe, hogy kihúzza magát mert azt kiközösítették volna..ne legyél ilyen, nem kell ilyen komolyan venni..aztán ha nem tudsz táncolni és nem nyertek akkor mi van? :D Majd ha kikerülsz az életbe meg tudod mik az igazi problémák..röhögni fogsz ezeken a dolgaidon, hogy nem tudtál jól táncolni, meg 5ös helyett 3ast kaptál stb..
2017. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Tévedés. Minden kötelezettség illúzió, amit te alkotsz magadnak.
2017. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!