Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Táncolnom kell egy olyan...

Táncolnom kell egy olyan emberrel, akivel régebb nagyon szerettem volna, de most meg ink nem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ilyen tánc 11-ben (hasonló, mint a szallagavató, csak picit más). Van egy párom, akivel régebb megbeszéltük h 1ütt fogunk (am én 5letem volt) és akkor örültem is, de ma volt az 1. próba és nem volt jó. Nagyon aranyos, de nem tud táncolni, és nem is a legjobb partner.. A suliból még tudnék olyat, akivel táncolnék és vszínüleg igent mondana, de őt meg nem akarom megbántani... de ez meg mégis csak fontos tánc... és csomóan ott lesznek...v csak az 1. próba miatt pánikolok ennyire? (kicsit fura helyzet tudom :D) na de..mit tegyek?

2014. szept. 4. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéltétek, abból nem illik kihátrálni. Nyilván nem tud táncolni, mivel még soha nem tanult, ugye? Esetleg megbeszélheted vele, hogy gyakoroljatok külön, hátha belejön.

Amúgy azon a próbán lehet, hogy nem volt jó passzban, máshol járt az agya, zavarban volt, stb. Simán lehet, hogy belejön.

Lehet, hogy csak a te kedvedért vállalta be, de egyébként eszébe se jutott volna táncolni...

Beszélj vele, hogy szerinted kicsit jobban is haladhatnátok, ő hogy látja, tetszik-e neki, gyakorolna-e többet, vagy legszívesebben otthagyná és nem bánná, ha mással táncolnál.

Beszéljetek, aztán majd kiderül.

2014. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!