Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez nem egy átlagos kérdés, ez...

Ez nem egy átlagos kérdés, ez inkább csak egy véleménykifejtős poszt! #metoo A kérdésem:Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves leszek, de már nagyon sok rossz tapasztalatom volt. A legelső ilyen zaklatás még az óvodában volt. Egy sokkal idősebb fiú(roma)napi szinten zaklatott. A barátjával állandóan benyúltak a szoknyám alá, mindenhol tapogattak és olyanokat mondtak nekem, hogy:"Alig várom, hogy vége legyen ennek a napnak és jól megb#szhassalak.","Olyan szép vagy már ilyen fiatalon is, de nagyon meg kéne raknom téged így hátha kedvesebb is leszel." Volt olyan, hogy nem akartak elengedni. És amikor szóltam az óvónéniknek csak annyit mondtak, hogy ne árulkodjak, mert az csúnya dolog és, hogy biztos én provokáltam ki. Én ilyen 6-7 éves fejjel el is hittem, hogy az én hibám. Ráadásul a szüleim is azt mondták, hogy biztos túlreagálom. Most meg már mindenki azt mondja, hogy felejtsem el, mert már régen volt. De akit nem zaklattak soha, az nem tudja megérteni ezt. Ugrok egy kicsit az időben.....Talán olyan második osztályos lehettem az általános iskolában és ugyanezek a fiúk meg akartak fojtani és a nemiszervemhez nyúltak és azt mondták, hogyha nem vallom be, hogy kívánom őket, akkor ott az iskolaudvaron megfojtanak. Szerencsére jött egy tanár és elküldte a fiúkat. De amikor elmondtam, hogy mi történt, már megint ugyanazt kaptam, hogy én vagyok a hibás. DE MÉG CSAK 7 ÉVES VOLTAM!!!!! Nem tudom megérteni, hogy miért hibáztattak mindig engem? Talán tényleg én vagyok a hibás?

2017. nov. 8. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Óvodában 6-7 éves voltál és általános iskola második osztályában is 7 éves voltál. Te tényleg tudsz ugrálni az időben...

Nincsenek szüleid? Vagy gyámod? Aki rátaposna a torkukra az ilyen kis férgeknek?

A tanár nyilván félt a roma kölkök rokonságától. A szüleiddel beszélj, tegyék meg a feljelentést, bár semmi nem fog történni, mert a romáknak több joguk van, mint nekünk fehéreknek.

A legegyszerűbb, ha iskolát váltasz. Vagy elköltöztök.

De NEM te vagy a hibás!

2017. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
92%

egyszerűbb ezt tenni,mint megoldaniuk a problémát

nem vagy!

2017. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy hibás.

Mától védd meg magad!Egyedül is menni fog,eleget bántottak,többé ne hagyd!


Ezt nem lehet elfelejteni,csak próbälj ne gondolni rá.

Öcsémmel is ezt tették,tudom milyen szőrnyű! Pozitívan!

2017. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem voltál hibás! Ettől független ne hagyd, hogy ez határozzon meg, ha tudod felejtsd el, vagy legalább szabadítsd meg az emlékeid az érzelmi tartalmuktól.


Én egyébként utána néznék a jogi lehetőségeknek az óvónővel, tanárokkal szemben.

2017. nov. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd rájössz hogy a felnőttek is ugyanolyan hülyék tudnak lenni. Sőt! Nem kell mindenkinek hinni.
2017. nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem hiszem el, hogy ezt ennyien beveszik. Óvodások mióta rendelkeznek ilyen szókinccsel? Kamu az egész, szánalmas vagy.
2017. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el komolyan....Ott van a szöveg legelején te retardált, hogy 15 éves vagyok. Úgy gondolom, hogy egy velem egyidősnek már lehet ekkora szókincse. Nem tudom, hogy a 15 évesek mióta óvodások. Talán ahol te élsz ott lehet, de a jobb körökben már az ilyen idősek középiskolába járnak. És ha te ennyire bántóan viselkedsz egy olyan emberrel akit nem is ismersz, akkor már megbocsájts, de te vagy a szánalmas. És engem nem érdekel az ha te ezt nem hiszed el, mondjuk nem is értem, hogy ilyenről miért hazudnék. Nekem az a lényeg, hogy én tudom, hogy minden igaz abból amit leírtam.
2017. nov. 9. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha hatos nem nézte el a korod, akkor egy gyökér. 15 évesen már bármilyen szókincsed lehet
2017. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először is leírnám, hogy valószínűleg a 6-os a cigányok szókincsére gondolt, szóval félreértettétek... ő meg még nem látott cigányokat, mert igenis ilyeneket mondanak. :)


Nem Te vagy a hibás, és őszintén szólva nem értem miért ilyenek Veled az emberek, vagy hogy hogy lehet ennyi nyomorék körülötted. Óvodás koromban engem is molesztált egy idősebb nő, konkrétan egy családanya (fiú vagyok), és bár csak nagyon kevés ember tud róla, de nem mondott ilyet senki sem, és ép eszű ember nem is mondaná, hogy mi vagyunk a hibásak... persze, nem a nem napon barnult szüleik, akik beltenyészettel szaporodnak meg hagyják, hogy a gyerek a döglött patkányt egye, nem ők a hibásak, ők tisztességes segélyvállalók és tökéletesen nevelik a kölkeiket. :)


6-osnak mondanám, hogy még általános iskolában követtek minket elsős (6-7 éves) cigány kislányok az udvaron mikor játszottunk, és olyanokat mondtak nekünk zsigerből, hogy "nyúlj a p...hoz" meg "ujjazz meg", amikor mi még azzal sem voltunk tisztában, hogy a szex egy létező dolog... szóval, tekintve hogy otthon is ezt a primitív undorító xarságot tanulják mikor az anyjuk esténként várja a vendégeket éjszakázásra, tökéletesen beszélik a magyar nyelv ezen részét... persze a többit a 30-as éveikre sem tanulják meg.

2017. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ui.: Az én esetemben nem roma volt a nő, hanem magyar, csak a félreértések elkerülése végett... de ettől a témától nagyon rosszul vagyok, így egyszerre gondoltam több dologra is.
2017. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!