Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy lány...

Miért van az, hogy egy lány lehet akármiylen ronda, testi hibás mégis lesz hamar már tiniként párja, míg egy fiúnál sokszor elég az, ha csak átlagos külsőre és jó fiú típus és egy lány sem akar tőle semmit sem, sőt sokan lerondázzák, megalázzák?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért van az, hogy van egy fogatlan, rothadó fogú lány ismerősöm és bárkit megkaphta, van is pasija, addig van egy tök normálisan kinéző, szép fogsorú, jó fej, humoros fiú haverom és őt meg folyton lekoptatják a lányok. De ez csak egy példa, sok olyan fura lányt láttam már, akik jellemre voltak például ritka aljasak mégis volt pasijuk, ráadásul nem is akármilyen sokszor jobban nézett ki a hapsi, mint a lány! A másik meg, hogy én is jó fiú típus vagyok, bár elismerem külsőre nem egy álompasi, mégis egy kövér lány is csak kinevetet, hogy mit akarok én vézna, nyomiként tőlem. Nem értem, ennyire jól megy a kevésbé vonzó lányoknak is, de nekünk fiúknak meg csak a szar jut az élettől. Ezek szerint mi fiúk jobban beletörődünk, ha a párunk csúnya, de a lányok nem képesek járni csúnya fiúval, de még átlagossal sem sokszor. Ez a másik, ami kicsapta nálam a biztosítékot, főleg, ha azt nézzük, hogy foylton a lányok áradoznak itt is arról, hogy neki a belső fontosabb és egy csúnya fiú is megszépülhet, ha kedves stb.
2013. dec. 16. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Igyál meg egy sört
2013. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert ez az élet rendje.
2013. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem így van... csak egyszerűen olyan emberek találkoznak akik kompromisszumot kötnek. Te meg nem...
2013. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
T9bb olyat ismerek, aki kifejezetten jó nő, és meg se szólítják a besz@ri pasik. Pedig de szívesen fogadnák!
2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

LOL. Nekem mindig azt szajkózták, hogy különlegesen szép, kívánatos lány vagyok, mégsem volt kapcsolatom tizenévesen. Utána sem volt jó ideig normális párkapcsolatom, mindig csalódtam, és egyik sem tartott fél évnél tovább. Szóval rendesen jutott a sz.arból nekem is, pedig még buta sem vagyok, sem pedig rosszindulatú.


Nem rinyálni és méltatlankodni kell, hanem előre nézni, és küzdeni, hogy a legjobbat hozd ki a külső-belső adottságaidból, legyen szilárd értékrended, és ennek felelj is meg, legyenek elveid!

Láthatóan nincsen semmi önbecsülésed, és ez nem túl vonzó senkinek sem. És nem, nem kifogás az, hogy nem kaptál visszajelzést, mert azokból nem lehet táplálkozni. Magadat kell felépíteni, és legalább magad előtt legyél őszinte és méltóságteljes! Bár a kérdésed alapján neked ezt hiába magyarázom, olyan szinten üres, felszínes és gyenge ember lehetsz, hogy hírből sem ismered azokat a dolgokat, amiket leírtam.

2013. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

A kérdésed a férfiak és a nők nemi szerepeinek és a nekem evolúciós biológiájának mély meg nem értéséről tanúskodik.


100 nő és 1 férfi egy lakatlan szigeten ragad: A férfi viszonylag hamar teherbe tudja ejteni a nőket.

100 férfi és 1 nő egy lakatlan szigeten ragad: Akár hogy is tunkolják a nőt minden lyukán, 9 hónapnál-1 évnél gyakrabban nem fog gyereket szülni.


Egy nőnek és férfinek a szépsége nem ugyanúgy számít a másik nem felé! A két nem kismillió dologban nem egyenlő és a mai társadalom egyik nagy problémája, hogy az emberek tömegesen nem értik a másik nem működési elveinek alapjait, de sajnos sokszor még a saját nemükét is.


A következő részek olyan általánosítások, amik nem húzhatóak rá mindenkire, de a lakosság többségére igen.


Ami egy férfinek számít egy nőn alapvetően: A külseje, hogy mennyire szép genetikailag és hogy mennyire nőies és hogy mennyire bontakoztatja ki a szexualitását.

Ami a nőnek számít egy férfin alapvetően: Az önbizalma, magabiztossága és dominanciája. Hogy mennyire férfias. Emögött jön a kinézet is.

2013. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most megcáfolom azt, amit írtál. 18 éves, átlagos lány vagyok, nincs rothadó fogam, nem vagyok túlsúlyos és anorexiás sem, ápolt és igényes vagyok, jobb pillanataimban szépnek látom magam. Viszont még soha nem volt pasim, senki se próbálkozott nálam. Akkor hogy is van ez??
2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmagyarázná nekem valaki hogy ki a tököm a jó fiú? mit kell ez alatt érteni? Rendesen tanul..nem ült sitten..nem ver félholtra embereket a kocsmába és nincs ellene rendőrségi eljárás? Nincsenek drog ügyletei?

És a rossz fiú? Ilyen totál balhés egyént kell elképzelni?

Vagy csak simán tajparasztnak kell lenni? Csajt sz@rba venni..lekur..ázni...megalázni..? Akkor a mostani csajok nem normálisak.....

2013. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

8:


Alapvetően az a különbség, hogy piedesztára emeli-e a nőket vagy sem.


"Jófiú": Udvarias, tisztelettudó, kedves minden nővel és így is próbál csajozni. Nincs saját véleménye és inkább a papucsabb irányra hajaz a személyisége.


"Rosszfiú": Határozott, van önbizalma, domináns, nem helyezi a nőket önmaga elé.

2013. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm 9-es a tájékoztatást...most már én is képbe vagyok :-)
2013. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!