Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig olyanok tetszenek...

Miért mindig olyanok tetszenek meg, akik felém nem közelednek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Eddig két rövidebb életű kapcsolatom volt. Jelenleg egyedül vagyok. Nem is akartam most kapcsolatot a korábbi negatív élmények miatt. Nekem valahogy mindig olyanok jöttek be, akiknek én nem.

Most megint tetszik egy srác, de én nem látok felőle érdeklődést, pedig előtte még teljesen meg voltam győződve az ellenkezőjéről.

Privátban küldöm a részleteket, aki szeretné.

Szóval ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni? Mi lehet velem a baj?

Szép lány vagyok pedig, rendes és normális is. Akkor mégis mi lehet a probléma?


Köszönöm!:)


2017. nov. 10. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem írhatod:)
2017. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted a részleteket:)
2017. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na lássuk
2017. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert tudat alatt nem is akarsz igazán kapcsolatot. Le is írod, hogy nem akarsz a csalódások miatt.


Nálam is ez van tinikorom óta már felnőtt férfiként is, pedig már lassan 30 felé járok. Mindig olyanok kellettek volna, akiknél nem volt esélyem, vagy többen harcoltak értük. Volt néhány szép lány akikről tudtam hogy van esélyem, tetszem nekik, azokat le sem tojtam annak ellenére sem, hogy szinte mindenki csorgatta a nyálát értük. Akikkel mégis összejöttem valamiért, végül elüldöztem, lekoptattam őket max. pár héten belül.


Nálam az ok az, hogy nem tudok alkalmazkodni és függni valakitől. Tehernek érzem ha várnom kell egy hívásra, találkoznom kell valakivel, hogy ápoljam a kapcsolatot. Emellett nagyon melankolikus személyiség vagyok.

2017. nov. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!