Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koltekezesi mania. Ez baj?

Koltekezesi mania. Ez baj?

Figyelt kérdés

Iszonyuan szeretem kolteni a penzt. De nem magamra hanem legfokebb azokra akiket szeretek. Persze magamnak is azert megveszem a dolgokat de ha lehetne az egesz fizum elkoltenem a csaladomra. Es egyszeruen nem birok leallni. Minden fizeteskor kb kap mindenki valamit. Anyunak most ilyen teli mamuszt vettem,baratomnak ilyen rohadt vastag bundas teli mintas zoknit mert fagyos a laba ejjel:D Tesom fianak meg pokemberes mamuszt meg pokemberes parnat..

Miert van ez velem? De nem viccelek...tenyleg nem tudok ellenallni. Imadok kolteni ilyenekre. Karcsonykor konkretan 100.000Ftot koltok ajandekokra igy a szuk csaladi kornek. Mar most arra sporolok. Lehet ez amiatt van mert en kiskoromban nem kaptam meg sokmindent es most ezert akarok adni masoknak? Nalam mikor pici voltam egy kindertojasra nem futotta mert anyu egyedul nevelt. Kaptam ajandekot karacsonyra de mindig rossz minosegut. Sosem kaptam uj barbiekat vagy jatekokat mert anyu egyedul nevelt.

Mi ennek a magyarazata?

21/L


2017. nov. 11. 13:53
 1/2 A kérdező kommentje:

-mert anyu egyedul nevelt *

Megismeteltem 2x.. bocsi :D

2017. nov. 11. 13:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Érthető . Karácsonyra felesleges ennyit költeni , ha tudod másnak mi a vágya oké de azért elhalmozni másokat hogy a polcra tegye vagy menjen cserélgetni stb értelmetlen . Nem könnyű de ami kimaradt azt szinte lehetetlen bepótolni .
2017. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!