Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha egy 23 éves férfi...

Ciki ha egy 23 éves férfi vesz magának ilyen távirányítós helikoptert?

Figyelt kérdés
csak így elszórakozni vele a szobába , vagy ez nagyon ciki?

#ciki #helikoter
2017. nov. 12. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj.

Én gyerekkorom óta szerettem volna mindig helikoptert. Még várat magára, hogy vegyek is egyet, de nem érezném cikinek. Én is azt tudom tanácsolni, mint a többiek, ne foglalkozz azokkal, akik gáznak tartják.

2017. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Dehogyis ciki! Inkább nagyon aranyos! :)
2017. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is "öregségemre" vettem magamnak...

...mivel mi olyan szegények voltunk, hogy ha nem fiúnak születek, nem is lett volna mivel játszanom.

:)

2017. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

23 éves lányként gyakran simsezek itthon, lakást építek nekik, toszogatom őket felfelé a karrierjükben, fejlesztem őket, szóval azt csinálom, amit nekem kellene csinálnom a valóságban :/

Ha meg a párom nem alszok nálam, akkor plüssállatot szoktam ölelgetni álmomban. Szombat reggelente pedig megnézem a Spongyabobot.

És?

2017. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én időnként rendelek ebayról mindenféle kreatív kis izébizét amit más csak lehet csak a gyerekének venne meg, de nekem tetszik és nem érdekel mások véleménye. Igazából egy csomó olyan cucc is van amiről gyerekként lemaradtam de most szeretném kipróbálni.

Majd beszerzek egy hd kamerás drónt is ha lesz rá pénzem.

33F

2017. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van úgyhogy meg is rendeltem ennyi ember véleménye már számottevő :D
2017. nov. 15. 09:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdéseim:

1) Ki a frász látja, hogy otthon helikopterezel-e?

2) Most még mindig mások véleményére adsz, nem? Ha azt írtuk volna, hogy fúú, de gáz, akkor nem veszel helikoptert? :D Komolyan?

2017. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A modellezés egy nagyon komoly, felnőtt hobbi. Dehogy ciki.
2020. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!