Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha gyakran a...

Mit csináljak, ha gyakran a saját kis világomba menekülök?

Figyelt kérdés

Remekül elvagyok barátok nélkül is, de mintha tudat alatt valójában vágynék rájuk, nem beszélve arról, hogy ebben az ideális világban ugyan vannak problémák, de közösen mindig megoldjuk őket.

Mindenesetre tanulok, megpróbálom elvégezni a kötelezettségeim, álmodozom a lehetetlenről, aztán újra visszarázódom ebbe a rideg valóságba. Létezek.



2017. nov. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Soksor vagyok én is igy
2017. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásodnak megfelelve hasonló érzések között élem a mindennapjaimat...
2017. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen vágysz rájuk, mindenki vágyik jó barátokra. Most épp nincsenek barátaid de sose tudhatod mikor jön egy igazán jó barát az életedbe aki majd segít átvészelni mindenen, segít megoldani a problémákat..ahogy te is segítesz majd neki ha kell!! Bármikor bármiben!

DE! Ha egyszer lesznek ilyen barátaid/barátod akkor becsüld meg őket, ne hanyagold el semmi miatt se egy szerelem miatt se egy feszkos munkahely miatt stb.

Sajnos én már vesztettem el barátokat, tudom milyen érzés.

De el lehet lenni barátok nélkül is, ha mondjuk a családod normális:)

2017. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy van saját kis világod.
2017. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!