Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok és olyan,...

22 éves vagyok és olyan, mintha nem vágták volna el a köldök zsinort, minden hova csak a szüleimmel mozdulok ki, barát fogalma ismeretlen számomra, itthon kuksolok egésznap. Hány évesen kellett volna elkezdeni élni a saját életem, normális ez így?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Véleményem szerint legkésőbb egyetem/főiskola alatt illene. De persze ez csak az én véleményem. 😊
2017. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális de én is ilyen vagyok..nemrég lettem 23 éves. Igaz, hogy van 2 húgom, még az a szerencse, hogy kimozdítanak néha, mert önszántamból nem mennék emberek közé se. szerintem nem lehet elég korán kezdeni, már az óvodában kezdődnek a barátságok..a bulizás meg tizenévesen, kinél hogyan az változó. Én voltam bulikban nekem nem jött be egyszerűen és kész..azt csináld te is ami jól esik és azzal akivel jól esik.
2017. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Úgy 7 évvel le vagy maradva. De szerintem még most sem késő, csak nekem sincs arról semmi fogalmam, hogy csapódhatnál egy már kialakult társasághoz. Azt sem tudom hogyan alakul ki egy társaság.
2017. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó hogy ilyenek osztják az észt
2017. nov. 2. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most min vagy kiakadva? Pár évvel le vagy maradva, a legtöbb fiatal 15-16 éves korától már eljár haverokkal/barátnőkkel, vagy épp bulizni erre-arra.

Mintha ez lett volna a kérdés.


Amúgy meg mi tart vissza attól hogy a saját lábadra állj, és kimozdulj a házból szüleid nélkül?

2017. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adj kölcsön 200.000 ezret és el is kezdődött!!!
2017. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!