Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt olyan ember,...

Van még itt olyan ember, akinek a gondolkodásmódjára nagy hatással volt Puzsér Róbert munkássága?

Figyelt kérdés

14-15 évesen kezdtem el követni a munkásságát, hallgatni a videóit, és akkor még nem igazán volt kiforrott személyiségem, gondolkodásmódom, nem gondoltam semmit a világról. Most már úgy érzem, egyre inkább van, és abban, hogy kialakult, nagy szerepe van Puzsér munkásságának. Nyilván nem tartom tévedhetetlennek őt, van, amiben nem értek egyet vele, ám úgy gondolom, kevés az olyan hiteles közszereplő, mint a Robi.

Történt még valakivel hasonló? Esetleg olyan, hogy más közszereplő, híres ember, esetleg művész ennyire nagy hatással volt a világnézetére?



2017. nov. 12. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit később kezdtem hallgatni, de szintén.
2017. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
Azért néha erősen túlzó amit ír, de néha beletrafál. Számomra Csernus volt inkább ilyen.
2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy időben igen, de szerintem tudni kell kinőni is őket, mert amennyire igazuk van legalább annyira korlátoltak is.

Legalábbis én ma már így gondolom.

2017. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Rám senki nem volt olyan hatással, hogy maradéktalanul elfogadtam volna a véleményét vagy a szempontjait. Valószínűleg azért, mert kicsi korom óta rengeteget olvastam, jó könyveket, teljesen különböző szemléletű szerzőktől - az megtanítja az embert arra, hogy ne fogadjon el "készterméket", hanem gondolkozzon, nézze meg több oldalról a dolgokat, és alkosson önálló véleményt.
2017. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es, én se fogadom el maradéktalanul a véleményét.
2017. nov. 12. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én csak az utóbbi pár évben kezdtem el követni a munkásságát, de rám is nagy hatással volt/van. Sokszor érzem úgy, hogy olyan dolgokat mond ki, amiket mélyen legbelül én is éreztem magamban, csak bennem nem fogalmazódtak meg olyan egzakt módon... Talán az "Apu azért iszik mert te sírsz" című előadássorozatot kedvelem legjobban, részben azért, mert az ottani partnerét, Farkas Attila Mártont még nagyobb elmének tartom. A másik műsora, amit nagyon szerettem, az az Önkényes Mérvadó volt - kár, hogy idén ősszel szünetel. Tetszett, ahogy váltogatták benne a komolyabb, társadalmi, kulturális, illetve a könnyedebb, hétköznapi témákat. :)
2017. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3-as, miben gondolod, hogy korlátoltak?


5-ös, ja, nekem is az Apu a kedvencem, ott az intellektuális tartalom mellett a hangulat is nagyon adja. :D

https://www.youtube.com/watch?v=yuNPk0WcXVo&feature=youtu.be..

2017. nov. 12. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Jajj emlékszem, ez a Sorosos rész óriási volt. :DD Igen, az Apu részben pont ezért jó, hogy mivel nem tévé- és nem is rádióműsor, ezért gyakorlatilag úgy viselkednek ahogy akarnak, vagyis többnyire elég trágár és tróger módon. :D Amihez elég magas színvonal társul... Elmennék egyszer egy előadásra. :)
2017. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is elmennék, de ami késik, nem múlik.

Egyszer épp Budapesten voltam, és találkoztam velük (könyvdedikáláson Puzsérral és FAM-mal), Puzsér akkor is nagyon elemében volt. :D

2017. nov. 12. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyik ismerősömnek. Teljesen belezombult.

Sajnos Puzsér számomra eléggé korlátolt és nagyon sok kérdésben még csak utána sem néz a dolgoknak. Szerintem sokan csak az előadásmódja miatt szeretik, de a mondanivalója az el is veszik.

Egyszer kijelenti, hogy feminista, máskor meg értetlenkedik teljesen átlátható ügyekben.

2017. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!