Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért istenítik sokan Puzsér...

Miért istenítik sokan Puzsér Róbertet?

Figyelt kérdés

Számomra felfoghatatlan, mit esznek ezen az emberen ennyire, hogy még itt GYK-n is ilyen sokan védik.

Magyar-töri szakos tanárként saját magát tévedhetetlennek gondolja, emiatt másnak a véleményét egyszerűen sz@rba se veszi. Ennek a fizikai megnyilvánulása az, hogy a vitapartnert egyszerűen leordibálja a francba, nem hagyja szóhoz jutni, állandóan belevág a szavába, mert ő automatikusan úgy veszi, hogy amit a vitapartner mond, az fix, hogy hülyeség.

Manapság már mindenhez van szakértői véleménye, olyanhoz is, amihez amúgy lövése sincs. llandóan fennhangon, magas hanglejtéssel, üvöltve beszél, agresszívan, mintha non-stop ideges lenne. Az ellenvéleményt nem fogadja el, a (jogos) ellenkritikát még jobban nem.


Láttam már tőle több "előadást", de számomra amiket mond, annak a 80-90%a egyszerűen közhelyes baromság, amit már minimum 10 másik helyen hallottam vagy olvastam.


Miért szeretik ennyire? Mi tetszik az embereknek?

Arról nem is beszélve, hogy sokszor nagyon érezni, hogy azért kritizál, mert ebből él....



2017. okt. 23. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Mert sok a vele azonos színvonalon lévő ökör;)

Gyuzike is a tudatlanságából lett gazdag...érdekes a világ ugye...

2017. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Én nem istenítem, de vannak nagyon jó meglátásai, ez tény.
2017. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem az zavar, hogy ilyen fennhangon leugat mindenkit, hanem hog sok esetben úgy teszi, hogy hülyeséget mond, és akkor a vitapartner vagy visszaugat és elkezdenek ordibálni egymással, vagy ráhagyja, úgy is megkapja a pénzt a rádió/tévém szereplésért.
2017. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Először is ez a stílus nagyrészt színészkedés. Ha az én üzememben dolgozna, vélhetően nem ordibálna, mert a kollégák szó nélkül lefejelnék. Puzsér baromságaira ugyanúgy van vevő, mint pl Ganxta Zolie "laza-bűnöző arc" imidzsére. De senkinek nem kötelező őket nézni.
2017. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
csernus is porba tipor bárkit mert megteheti.. van mire.. de amit nem vesztek észre h ezzel segitenek látni a valóságot
2017. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Én nem istenítem, csak szeretem hallgatni a műsorait, meg olvasni, amiket ír. Kicsit olyan, mint egy kis pislákoló fény a sötét éjszakában.. Azért kedvelem, mert valóban pártatlan és független, ami tényleg fos, arra kimondja, hogy fos. Akik óbégatják, hogy "csak fikázódni tud", azok általában a munkásságának azt a részét ismerik csak, amit a kertévék eléjük böfögnek. Akik meg az ordibáláson megütköznek, azok szintén nem jutnak el a mondanivalóig, mert nekik fontosabb a "hogyan", mint a "mit" egy szövegben. Én inkább választom az igazságot káromkodva, ordibálva, mint a hazugságot taknyosnyálas behízelgő hangnemben. Azt értsd meg, hogy Puzsér nem fog igyekezni a szimpátiádat elnyerni, ahogy senkiét sem. Kérdezd inkább magadtól azt, hogy miért kellene úgy viselkednie, ahogy azt személy szerint te elvárod?
2017. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
4# Jó kis üzem lehet az, szónélkül dolgozik a sok birka lenyelve mindent, aki meg szóvátenné azt a társai húznák vissza... :D Igen ez Magyarország.
2017. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

mert felvállalta a véleményét és őszinte.

És akkor viselkedett fickóként, amikor a legnagyobb szükség volt rá.

Én is ezért bírom őt!


Igaz, van amiben nem értek vele egyet, egy fokkal lágyabban fogalmazok nála.

2017. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

1#

"Mert sok a vele azonos színvonalon lévő ökör;) "

Bár így lenne,nem itt tartanánk :P :D


Hogy miért istenítik? Mert ő az egyetlen Magyarországon aki egyáltalán ki mer állni vitázni,akinek van önálló véleménye és nem fél ezeket elmondani.

Az hogy nem hagyja szóhoz jutni és hogy nem fogadja el az ellenvéleményt az így ebben a formában nem igaz.

Valószínűleg nem sok műsorát láttad ha ezt állítod. ELfogadja az ellenvéleményt is,csak általában azonnal tud rá új kérdést feltenni vagy új érvet állítani az igaza mellé és a vitapartner általában alulmarad,mert általában igaza van. Nagyon sok témában igaza van,sok témában viszont elfogult,és nem mindig értek vele egyet.

Plusz nagyon értelmes ember,művelt,jók a szónoki képességei,nagy a szókincse amit igazi felüdülés hallgatni a magyar médiában.

Üvöltve beszél mert általában akkora marhaságokat mondanak a vitapartnerei hogy én is kiakadnék a helyében. Különben ő ezzel akarja nyomatékosítani a mondanivalóját,máskülönben őt se hallgatnák meg ahogy másokat sem.

Nem azért kritizál mert ebből él,azért él hogy kritizáljon :)

Nem ugyanaz. Ő ezt azért csinálja mert szereti,mert ehhez ért,és sokáig nem is kapott érte pénzt. Csak most felkapták. Ő ezt jószándékból és szenvedélyből csinálja,nem a pénzért.

2017. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a tvben okoskodjon mint tanítson... volt pár tanárom ilyen stílussal, mentek volna azok is inkább médiak..vának
2017. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!