Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi gondolkodásmódról?

Figyelt kérdés

Fiatal csinos lány vagyok, aki egyetemet végez, de elég nehéz mivel koliban lakok, amit utálok és unalmasak és stresszesek a napjaim is, mint sok más embernek. Azonban változtatni szeretnék ezen. Nagyon szeretem a flörtölést vonzanak az idősebb férfiak és a testi kapcsolatnak is örülnék egy vonzó személlyel, főleg ellenszolgáltatásért cserébe. Párkapcsolatom nincs, szóval szerintetek elítélendő 2-3 pasi társaságát élvezni időnkként? Miért ítélik el ezeket a lányokat és a lányok miért bánják ezt meg? Szerintem életvitel szerű lehetne egy darabig és egy nagyon jó ötletnek tartom főleg intelligens, kedves pasik társaságát. Mit gondoltok erről az egészről? Főleg az izgalomra, a pezsgésre a

vágyok az életemben, ezáltal ez teljesen elérhetőnek tűnik.


2017. nov. 13. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pragmatikus
2017. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Főleg az izgalomra, a pezsgésre a

vágyok az életemben" ööö, félve jegyzem meg, h ennek más útja-módja is van, nem csak a prostitúció


A kockázatokra és mellékhatásokra gondoltál már?

2017. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy trollkodj máshol. Az irományod alapján nem lehetsz több 13 évesnél.:D
2017. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát ha kva akarsz lenni, legyél. a mai világban már teljesen szokványos.
2017. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Biztos jó anyuka és háziasszony leszel majd,lesz mit mesélned a gyerekeidnek.

Természetesen a te kis cidarida életed,úgy éled,ahogy akarod,mindenesetre én biztosan elküldenélek a halál fának a szárára.

üdv.,egy idősebb pasi

2017. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az arra, ami a legjobban érdekelne nem jött válasz. Miért ítélik ezt el? Már aki elítéli, például az utolsó válaszoló.
2017. nov. 13. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert a magad félék lealjasítják a női nemet és az emberi fajt. :) Önbecsülés nulla, ambíció nulla, értékelhető tulajdonság nulla - vagy legalábbis senkit nem érdekel, amikor anyagi javakért beléd üríthetnek. Így már érthető?
2017. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, méltóságod, arra vágsz, hogy használjanak. Siralmas, hogy mennyi ilyen nő van ma ebben az országban. Tegyél szert önismeretre, fejleszd a személyiséged, az ilyen élmények, csak rombolnak, kiüresedéshez vezetnek, ép mentalitással nem tesz ilyet senki és ép mentalitás annál sincs, aki kihasználja így egy embertársát.
2017. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Soraidat olvasva ott okádok tőled, amikor örülnél ellenszolgáltatásnak főleg...főlegen a pont.

Neked nincs gerinced, így pénzért bármit-bármikor-bármiért.


Még ha a szenvedély varázsáért az talán megérthető bár "kis mézeskocognek" elmenni...hmmm.

Persze, van erre igény másik oldalról is, mint látjuk, de te dolgod.

Végeredményben te ezt a "boldogságot" választod s "ezek" pártolói fognak csak keresni, amit persze előbb utóbb megutálsz, mert rájössz, hogy csak egy eszköz vagy s semmi több.

2017. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt, megértettem a ti látásmódotokat is.
2017. nov. 14. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!