Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha olyan személy...

Titeket zavar ha olyan személy ír rátok, akivel korábban leveleztetek, de valamiért megszakadt a kapcsolat? Főként ha ők ráztak le téged?

Figyelt kérdés

Kérdéseitek alá, vagy mások kérdéseire írt válasz során.

Olyankor írtok nekik vagy esetleg törlitek a privátot?



2017. nov. 13. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2017. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2017. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát írjon ha megvilágosult':)


Ja meg ha nem hazudozik többet!

-Amúgy bírtam.

2017. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ismerkedés céljából vagy érdeklődés okán ráír egyes válaszaitokra, nem tudván azt, hogy ti írtátok az adott választ, vagy hogy az a ti kérdésetek.
2017. nov. 14. 00:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen -zavarba is jött...törölte a nicjét -többször "megújul" gondolom. (én nem változom)
2017. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam van egy csávó, aki heti szinten 3x ír rám, mindig más és más válaszra/kérdésre. :D Ő már kezd zavaró lenni, mert egy műveletlen, aluliskolázott, megkeseredett és közel írástudatlan személy, de gondolom egyszer megunja, majd a végén összeszámolom hányszor írt összesen. :D


Mástól nem zavarna, nincs rákötelezve senki, hogy ismerkedjen, szóval nem neheztelek a lerázásért, de ha először nem voltam szimpatikus, akkor jó eséllyel másodjára sem leszek az, így felesleges válaszolni. :)

2017. nov. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, minden esetre érdekes dolog.
2017. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nálam ugyanazok a személyek írnak állandóan, bár tény, ha nem írnék mások kérdései alá hasonló témájú válaszokat az életemről, akkor talán nem feszegetném az esélyét annak, hogy éppen pont rám írjanak. Mégha nem is tudják ugyanaz a személy vagyok, valamint azt, hogy korábban volt közöttünk üzenetváltás.

Érdekes jelenség az is, hogy sokan ismerkednének, ilyenkor pedig nyilvánvalóvá válik, hogy tényleg mindenkire ráírnak főleg abból derül ki ha több kérdés kapcsán is privátot kapok. Szerintem a való életben sem lehetnek hűségesek ha minden nőnek írnak.

2017. nov. 14. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek kérdező, de nem minden személy párkapcsolat miatt szeretne ismerkedni. Én például szimplán barátkozni szeretnék, mert elég szerelemellenes lettem az utóbbi pár hónapban, így hátsószándék nélkül folytatok minden levelezést (ebből galibák is szoktak lenni, mikor kiderül, hogy a másik fél nem :D). Lett egy olyan személy is innen, akit már közel a barátomnak mondhatok, szóval lehet happy end a priváttúra. :D

De azért vigyázz a levelezéssel, nem is a pedoktól kell itt félni, hanem annyi lelkisérült és potenciális sorozatgyilkos van ezen az oldalon, hogy az hihetetlen, és most nem túlzok ezekkel a szavakkal. :D

2017. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!