Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van egy személy akit...

Ha van egy személy akit gyűlölök mert a multban serelmeket okozott nekem es ezt o is tudja. Ha odajon hozzank a tarsasaghoz es kezet fog a tobbiekkel, nekem is kezet nyujt, parasztsag ha nem fogok kezet ranezek es nem foglalkozok vele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Végeredményben igen, ne válj olyanná mint õ!
2015. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem parasztság, jól teszed.


Ha ráadásul nincsenek tisztázva az akkori sérelmek még lehet számon is kérném tőle.


Elvégre is ha megölsz valakit a bíróságon sem tudod elintézni egy bocsánatkéréssel.

Szóval azt mondom legyenek tisztázva a dolgok és legyen meg az elégtétel hogy le lehessen zárni az ügyet.


Különben a tüske ott marad és csak mérgez folyamatosan.

2015. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mennyire utálod. Ha nagyon akkor ugasd le, de társaságban kicsit bunkóság.
2015. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz. Okés, hogy mérges vagy rá, de azzal még is mit érsz el, hogy nem fogsz vele kezet? Ezzel bünteted? Szerintem nem. Maximum kicsit szánalmasnak néznének a többiek, hogy elkezdesz durcázni egy kézfogás miatt is.
2015. júl. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szituáció adja, legszívesebben én se fognék vele kezet, de lehet a társaság miatt megtenném. Attól még úgyse fog változni semmi, nem kell vele jópofáskodni.
2015. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben elgondolkodom, hogy ha ő odajönne kezet fogni, az mit jelent számára, talán azt, hogyha egy társaságban vagytok, akkor nem kell éreztetni az ilyen negatív dolgokat, esetleg ellehet felejteni.:)

De átérzem azt olyant, mikor annyira utálok valakit, hogy nem szívesen nézek rá, de ez általában ez kölcsönös szokott lenni, ezért nincs parasztság érzésem, ha nem köszönök az ilyen barátaimnak, ők sem szoktak:)

2015. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!