Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne vegyem...

Mit csináljak, hogy ne vegyem ennyire magamra a dolgokat?

Figyelt kérdés

A legkissebb beszólásokkal is, néha úgy megtudnak bántani.

Van egy osztálytársam, akivel úgy semleges viszonyt ápolok, de néha (ha úgy adódikba helyzet) akkor mondhatni elvagyunk, de amúgymeg nem szoktunk beszelgetni. Viszont ez a fiú jóban van a legjobb barátnőmmel, és ők meg tök jól elbeszélgetnek.. Viszont ez a fiú van, hogy bunkózik velem, és ilyenkor énis visszaszólok neki. De nekem nagyon rosszul esnek azok, amiket mondd..

Pl.:

Ma dupla tesink volt. És a második órában ilyen hoki-szerűséget csináltunk. És hát én nem nagyon szeretem ezt a játékot, ezért nem is voltam olyan aktív, igazából csak álltam egyhelyben. És erre ez a fiú beszól nekem, hogy "Mivan, te csak ott állsz és nem csinalsz semmit!?" de ilyen tök flegmán.

Erre én csak ránéztem flegmán, hátat fordítottam, és elmentem. Erre utánamszól, hogy "Lesz**om a véleményed" (nemis mondtam neki semmit).

És a dupla tesi után, én mentem oda hozzá, és mondtam neki, hogy megbántott azzal amit mondott. De láttam rajta, hogy nem érdekli, csak azért próbált valami pozotív jellegűt válaszolni, mert ott volt velem a barátnőm, akivel ugye jóban van. Utána elvileg "mi is kibékültünk".

Aztán a napom második "fénypontja" az volt, amikor a másik fiú osztálytársam, akivel pedig eddig nagyon jóba voltam,b beszól nekem ő is így flegmán, hogy "ne üsd már el azt a labdát ba***eg".. És pedig csak veletlenül nem figyeltem, és azt hittem hogy még játék van, de ugye pont akkor indult újra.

És valamiért ezt a két beszólást nagyon magamra vettem, és nagyon megbántottak. Egyszerűen nem birom kiverni a fejembol. Csak így meg mindig a sírás kerülget:(

Szerintetek mit csináljak hogy elfelejtsem, vagy ilyesmi?

Előre is köszi az értelmes válaszokat:)



2017. nov. 15. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen. Az ilyen kis csírák nem érhet fel hozzád! Ott állsz ahol akarsz és ott ütöd el a labdát ahol akarod. Ez egy szabad ország, nehogy már a bunkók mondják meg, hogy mit tehetsz! Az elsőre mondhattad volna, hogy "Miért nem foglalkozol magaddal?/Foglalkozz az árnyékommal az türelmesebb./Nekem csobogsz kis patak?" De egyébként ne foglalkozz velük mert akkor már elérték amit akartak, felbosszantottak. Ez csúnyán fog hangzani de suliba nem barátkozni hanem tanulni járunk. Ha meg valaki cseszeget annyira szard le, hogy a leszarom után se tegyél felkiáltójelet. Tahók vannak, voltak és lesznek. Csak pár majom aki tud beszélni.
2017. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) megfogadom;)
2017. nov. 17. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!