Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék kevésbé stresszes?

Mitől lehetnék kevésbé stresszes?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon stresszes vagyok mostanában, néha én sem tudom miért, de van, hogy csak úgy bőgni támad “kedvem”, van hogy mindenen felhúzom magam. Egy csomó problémám is van amiket inkább magamban elfojtok.

Emiatt pedig észrevettem, hogy a hajam is elkezdett hullani, vagy hát nem biztos, hogy emiatt, nem tudom.

Mi segíthet? Jóga? Néha inspiráló idézeteket olvasgatok, van hogy jobb kedvem lesz, de nem tart hosszú távra.

15/L


2017. nov. 15. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Kiderült, hogy a vashiány miatt vagyok stresszes, kimerült és azért hullik a hajam. Annyi a probléma, hogy nálam már több, mint egy éve diagnosztizálták, azóta naponta szedem a tablettát, de semmit sem javul az érték. Ezzel csak annyit szeretnék mondani, hogy érdemes lenne orvoshoz fordulnod.:/ 15L
2017. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!