Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig stresszes vagyok és...

Mindig stresszes vagyok és aggódok valamin. Miért nem tudok laza lenni és kész? 21 vagyok, sosem volt egy haverom vagy bnőm. Nem járok bulizgatni, inni stb. Hogyan lehetnék laázbb, kevésbé stresszelő srác?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kocka, van szakmám és azért élettelen sem akarok lenni. Pl: Egy csaj szemében sem merek nézni, pl ha vasútban egy idegen csaj néz én őt nem sokáig. Ismimmel persze másabb, de munkahelyen vagy állás interjú előtt is úgy idegeskedek h leizzadok...

2014. máj. 9. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy elütöttem egy szót. Gyorsan gépelek
2014. máj. 9. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy ebből a hat-hét sorból érzékelem, nemcsak stresszes, de felületes és kapkodó is vagy.

Talán először meg kellene egy kicsit lassulni.

Aztán meg csak a fontos dolgokkal foglalkozni.

Ehhez persze meg kell tanulni a lényeges, és a lényegtelen közti különbséget. Ez, elmélyedés nélkül nem megy...

2014. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első sorban magadba kell,hogy nézz,mitől vagy ilyen önbizalom hiányos! Képet rakhattál volna! 😊 Gyakorold a beszélgetést a tükör előtt,képzelj oda egy helyes csajt! És amikor éles a helyzet,szánd el magad és gondolj arra most muszáj beszélned vele... Ha sikerül csak pár mondat is az már ad egy pozitiv löketet!!!!
2014. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tükörben egy jó csajt odaképzelve nem nagyon menne, mivel nem hiszem h pont egy ilyen gyerekre van szüksége vagy valami.. mondjuk nem vagyok külsőre ápolatlan,sem egy nagy dagadt malac. 195 cm 86 kg kb :)

Nyilván nem egy szépségkirálynőre hajtanék amúgy, de egy csinos, normális csajra.

Egy emberke azt mondta, hogy ne is nézzem azt a nőt,hisz úgy sem lesz olyasmi csajom...

2014. máj. 9. 14:54
 5/5 hektorr7 ***** válasza:

Szerintem szorongásos betegséged lehet. Hogy pontosan milyen azt nem tudhatom. Pszichiáter biztos megmondja ha elmész hozzá.


Javaslom hogy írass fel háziorvossal frontint avgy xanax-ot az segít az ilyen stresszeken általában és jobb hangulatot is csinál :)

2014. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!