Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez igy nem jó igaz?

Ez igy nem jó igaz?

Figyelt kérdés
Olyan üresnek érzem magam egy ideje érzelmileg,fizikailag,szellemileg mindenhogy.egyszerűen soha nem érzek semmit,nem jön ki rajtam érzés stb.ahogy meg észrevettem nekem nekem nincsenek céljaim meg semmi.mindent csak igy csinálok.nincs a cselekedeteim és a mondanivalóimban semmi ok vagy cél csak ugy csinálom őket.a másik hogy semmiből nincs kedvencem se kedvenc zene,kaja,film,játék stb.ugy vagyok mindennel hogy csak ugy megkéne csinálni és kész.gondolom ez igy rossz élet igaz?

2017. nov. 15. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nem jó. Legalább felismerted a probléma gyökerét. Változtass a hozzáállásodon, próbáld ki magad több téren is, egészen addig amíg rá nem lelsz azokra a dolgokra illetve tevékenységekre, amelyeket magadénak érezhetsz.

A leírásod alapján csalódott vagy, kissé elveszett. Nagymértékű változásra tehetsz szert ha segítséget kérsz, valamint igyekszel más emberek felé közeledni. Ha felismered a jó tulajdonságaidat, azokat a dolgokat amelyekben ügyes vagy, elmúlik az elveszettség érzése.

2017. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!