Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az adott...

Ti mit tennétek az adott helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem az új munkahelyemen. Van egy lány aki az első pillanattól kezdve szimpatikus. Az a baj, hogy mindig is visszahúzódóbb típus voltam szóval nem egy egyszerű dolog az a tanács, hogy menjek oda hozzá és merjek neki mondani valamit. Főleg a munkahelyen, ahol ráadásul elég sokan vagyunk egyszerre egy térben. Még ha ketten lennénk akkor oké, de úgy, hogy rajtunk kívül vannak még ott egy csomóan úgy még nehezebb. Csomószor nézem, ő is párszor telibe rám néz, de szerintem csak azért, hogy még mindig nézem e :D

Szóval, hogy és mit kéne csináljak? Ötleteket várok :)


20/F


2017. nov. 16. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és hívd el valahova, mondván szívesen megismernéd, ha van kedve hozzá. Ennyi.

Nem az óvodában vagytok, nem kell szerencsétlenkedni.

2017. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha visszautasítja akkor onnantól kezdve elég kellemetlen lesz a légtér. Főleg ha mindenki erről fog beszélni..
2017. nov. 16. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban. Minden ismerkedésnél. Rajtad áll: kockáztatsz, vállalod a következményeket - legjobb esetben összejöttek, legrosszabban visszautasít, 3 napig csoda lesz, de utána senki se fog vele foglalkozni. Ha lazán fogod fel, a visszautasítás nem kínos. VAGY továbbra is bámulod csak, tiporogsz egy helyben és semmi sem történik.
2017. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De azért erős lenne szerintem egyből azzal kezdeni, hogy elhívom valahova.

Először csak beszélni kéne, mert akkor legközelebb már természetes lesz és egyre gyakoribb. Aztán jöhet szóba az, hogy elhívjam valahova.


Elég nehéz valakit úgy megszólítani, hogy azelőtt nem nagyon csináltam ilyet és ráadásul eléggé be is jön. (Amit szerintem a sok bámulásból már ő is észrevett)


Eddig csak úgy ismerkedtem, hogy egy ismerős vagy barát hozott magával a társaságba valakit, bemutatta és úgy..

2017. nov. 16. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezz beszélgetést. :) Lényeg, hogy lépj valamit.
2017. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak annak tudatában, hogy tudja, hogy bejön nekem, amikor megszólítom annak a mondandómnak "perdöntő" hatása lesz. Szóval nem kéne, hogy beégjek
2017. nov. 16. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz, ne aggódj. A laza stílus mindig nyerő, nem kell úgy ráparázni és nagy taktikákba bonyolódni. Ez csak egy szimpla beszélgetés :)
2017. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!