Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A BigBang az feloszlott?

A BigBang az feloszlott?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg ôlet mint banda, rá is kerestem h 2017 new songs, de a legrégebbi amit találtam asszem 11hónapos(Last Dance). Találtam még dalokat, csak egyikben sem a bandavan, hanem külön-külön a tagok. Esetleg szólókarrierbe kezdtek?

2017. nov. 18. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem oszlottak fel. Igen, mindegyik tagnak van a csapaton kívül szólókarrierje, és nagyon valószínű, hogy egy jó darabig új számokkal csak ilyen formában fognak jelentkezni (vagy esetleg duóban), mivel az egyik tag (T.O.P.) már elkezdte letölteni a kötelező sorkatonai szolgálatát (plusz egy aktuális botránya miatt ki tudja még, hogy meddig szünetel), és szép sorjában a többiek is be kell, hogy vonuljanak lassan. (Ez fejenként mindenkinek min. 21 hónap.) Ezen kívül a kiadójuk (YG Entertainment) ismert arról, hogy nem sűrűn ad lehetőséget a művészeinek új lemezt megjelentetni. És a Big Bang még egy kivételezett helyzetben van a kiadón belül, mint aranytojást tojó tyúk...
2017. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!