Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyűlölök dolgozni?

Gyűlölök dolgozni?

Figyelt kérdés

Sokféle munkám volt már, végeztem fizikai munkát, dolgoztam vendéglátásban, kereskedelemben, irodában, és egy pár hónap után mindet meguntam, és elkezdtem megutálni. Amíg új vagyok, minden jó, de egy idő után, mikor már semmi újat nem tanulok, monoton lesz az egész, és már csak szenvedek. Úgy érzem, csak pazarlom ott az időt, és az életem. Eddig fél év volt a legtöbb, amit kibírtam egy helyen.Előtte egyetemre jártam,de most passzivaltatok.. Nekem a munka csak szenvedés, a szükséges rossz. Más is érez így? Ez normális?

21/L


2017. nov. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Normalis, amig meg nem talalod azt amit szeretsz, ami eleve erdekel akkor is ha nem fizetnenek erte...
2017. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is utálok de muszáj
2017. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek, csak én már 46 vagyok. Maximum 2-3 évet vagyok képes lehúzni egy helyen, mert annyi idő után már megunom, szenvedek. Kb. másfél év alatt találok új melót, tehát mondhatom, hogy egy állás kb. másfél évig "elégít ki". Viszont a váltás időszakában mindig iszonyatosan be vagyok stresszelve.

Olvastam valahol, hogy az emberek nem is a munkájukat hagyják ott, hanem a kollektívát, a főnököt, a munkakörülményeket. És ezt igaznak is érzem, mert akárhányszor váltani kényszerültem, mindig megelőzte valamilyen negatív irányú változás (pl. rosszabbodtak a munkakörülmények, mert a 12 nm irodába a jelenlegi négy mellé még bezsuppoltak plusz négy embert, hogy még levegőt kapni sem lehetett.)

Jelenleg is keresgélek, mert kevés a pénz és a munka is, nem érzem stabilnak a helyemet, unom magam, és a kollégákkal sem jövök ki (egyikül sem az én világom).

Szóval ha vigasztal, nem vagy egyedül, és szerintem kevés ember van úgy, hogy 18 évesen megtalálja álmai munkáját, és élete végéig azt csinálja. Te még fiatal vagy, bőven belefér a kísérletezgetés, amíg nincs lakáshiteled meg gyereked.

2017. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Hasonlóan vagyok én is, bár én tudom mi érdekel, de az "álomvilág" itthon. Ugyanezeken a melókon végigmentem én is, nekem ráadásul szociális fóbiám van (ingadozóan, de volt, hogy arra képtelen voltam, hogy lemenjek egy sima boltba ételért) és nem tudok koncentrálni sokáig egy dologra, így nem is tudok nagyon felelősségteljes melót végezni.

Mindenképpen menjél vissza egyetemre, én is meló miatt hagytam félbe, nem is fejeztem be, ne járj úgy mint én.

2017. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a zárt munkahelyeket utálom és azt, ha minden nap ugyanazokban a besavanyodott pofákban kell gyönyörködnöm. Pl. , ha várakoznom kell egy irodában , bankban valamire vagy egy gyárban, raktárban kell téblábolnom már attól rosszul leszek. Sokféle munkám volt már, nagyon unom a váltogatást is, sajnos még egy 20-as legalább hátra van. 45F
2017. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!