Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölök dolgozni, nem érdekel...

Gyűlölök dolgozni, nem érdekel az egész, nem akarok felelősséget vállalni semmiért, olyan vagyok mint egy gyerek, de hol akadtam el?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan tudjuk. Erre neked kell rájönnöd.


Majd ha megszűnik a szülői hátszél, akkor nem akarás kérdése lesz a dolog.

2014. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdést feltetted, ám a választ is neked kell erre megtalálnod. Azért vannak a pszichológusok, hogy ebben segítsenek. Rajta, indulj el az úton.
2014. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy csöppet sem csodálkozom azon, hogy ebben az országban sokan vannak, akik ilyen állapotban vannak. Kizárólag együtt érezni tudok veled. Az Egészségházban van ingyenes pszichológus, azt hiszem háziorvosi beutaló nem is kell. :SS De ezt nem tudom biztosan.


Amúgy mivel ez egy kérdés, szerintem nem akadtál el sehol. Néha én is érzek így. Bejárok dolgozni és sokszor teszem fel a kérdést, hogy de mi a f..nak?? A rezsit nem mindig tudom fizetni, bent robotolok, mint az állat a melóhelyen, hazaviszek 75-80 ezret és tudom, hogy sem jövő hónapban, sem az azutániban nem tudok venni magamnak semmit. De még normális ruhát se...


Na jó, de ez nálam van így. Nem biztos, hogy nálad is pont ezért van.

2014. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott a problémám.
2014. jún. 24. 09:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van. Ahol én dolgozom ott is ugyanannyiért robotolnak.
2014. jún. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!