Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mall.hu-ról?

Mi a véleményetek a mall.hu-ról?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, megbízható.
2017. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször rendeltem onnan, szerintem frankó!
2017. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendeltem tőlük, fenn vannak a tékozló homáron
2017. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van jó és rossz tapasztalatom is velük. Egy nagyon drága gyerekülést tőlük rendeltük mert 13000 Ft-al olcsóbb volt nálunk mint a boltban. Minden rendben volt a rendeléssel. Viszont mikor egy gyümölcscentrifugát rendeltünk tőlük, akkor más színben küldték, de erről nem értesítettek és mikor próbáltuk felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal elérhetetlenek voltak. Próbáloztunk emailben és telefonon is. Többször is.
2017. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A Tengerész ***** válasza:
60%
Többször is rendeltem tőlük és mindig minden tórendben volt. Aztán egyszer rendeltem egy sportkamerát, amit visszaigazoltak, hogy átadták a futárnak, de nem hozták. Reklamáltam, azt mondták keresik, de nem történt semmi. Megnéztem fent van e még az oldalukon, meglepve láttam, hogy kétezerrel feljebb ment az ára, mint amennyiért én rendeltem és ki is fizettem. Szóval sumákoltak, elrontották az árat, de nem akarták bevallani. Végülis hosszas Emailezés után elküldték az árút, de én soha többet nem rendelek náluk semmit. Ha nagyon jónak taláod az árat, rendeld meg de csak UTÁNVÉTTEL, tehát a futárnak fizetsz.
2017. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 1. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A Mall.hu csak addig foglalkozik a vevővel amíg rá nem sózza a terméket.Én nemrég rendeltem náluk egy csomagolássérültnek árult mikrohullámú sütőt.Elküldtek egy olyat aminek a hátulja és az oldala össze volt törve.Rájuk telefonáltam hogy ez mi?Az mondták elállhatok a vételtől de a posta engem terhel.Arról szót sem ejtettek hogy ők vertek át.Most ott tartok hogy visszaküldtem nekik a roncsot és várom vissza a vételárat.A 3000 forintos oda-vissza posta díj meg jó tanulópénz volt hogy ezektől többet semmit ne vegyek.
2018. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Mi karácsony előtt rendeltünk. A termék tökéletesen működik, pár napon belül ki is szállították, szóval szerencsére minket nem ért kellemetlen meglepetés.

2018. jan. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!