Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti buktatok a Mall.hu bezárása...

Ti buktatok a Mall.hu bezárása miatt, nektek marad bent előre kifizetett terméketek, amit nem kaptatok meg?

Figyelt kérdés

Nekünk 24 ezer forintunk látszik odaveszni. Ennyit fizettünk ki előre egy megrendelésért, amit nem tudtam ma átvenni. (lepattantam az üzlet bejárati ajtajáról ma én is) Most itt szentségelek, ha tegnap eltudtam volna menni a termékekért, most hátradőlve sóhajtoznék, de nem tudtam, és úgy néz ki, a quaestor károsultakhoz hasonlóan minket elfog felejteni a kormányhatalom. :-(

Se pénz, se termék! :-(



2017. nov. 15. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos mi is előre kifizettük és lehet soha nem is kapjuk meg. Szerencsére nem omlik össze tőle a családi kassza. 12000.- forint de rettentően bosszantó!
2017. nov. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Mi történt a makk.hu-val?
2017. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
mall.hu****
2017. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem. De legalabb megtanultad hogy ne fizess elore
2017. nov. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha bankkártyával fizettél és nem kapod meg a terméket akkor sima ügy, visszakapod a pénzed. Charge back.
2017. nov. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Nav ellenőrzés volt:

[link]

2017. nov. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Előre fizetni, látatlanban tilos.

Az interneten - virtuálisan - történő vásárlásért pedig csak magadat okolhatod.

Azért vannak az áruházak, a butikok, ... a szakboltok és az eladók, hogy a személyesen, esetleg tanácsot kérve és adva jöjjön létre egy adásvétel és nem az éteren keresztül egy termékre, amit nem láthatsz élőben, nem győződhetsz meg a színéről, anyagáról,...

Az életet személyesen kell élni és nem interneten keresztül...

A döntésedért nem lehet felelősségre vonni egy önkormányzatot, egy kormányt, vagy bárki mást...

2017. nov. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 belapus ***** válasza:
61%
Amikor az áruházat majd átveszi egy "kormányközeli vállalkozó", rendeződik a helyzet.
2017. nov. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

#7 te valahol nagyon lemaradtál, manapság teljesen természetes, hogy online vásárolunk, fizetünk. Teljesen megbízható, sőt, jobb, mint személyesen mert 14 napig meggondolhatom magam indoklás nélkül!


Nem tudom mi van ezzel a bolttal, lehet, hogy csak átmeneti késés, de ha nekem ez gond lenne simán vissza kérném a pénzem.

2017. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha utánvéttel vásárolsz is elállhatsz 14 napig.
2017. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!