Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Japánban tényleg sok összecsuk...

Japánban tényleg sok összecsukható mobilt használnak?

Figyelt kérdés
Vagy miért olyan elterjedt az animékben?

2017. nov. 24. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha már az ízléstelenség azon fokán vagy, hogy animét nézel, ne próbálj meg semmi érvényeset keresni benne, ami a valós életre ráhúzható lenne. :(
2017. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ne az animék alapján ítéld meg Japánt :)

Ott is ugyanúgy el vannak terjedve az okostelefonok, ha nem jobban.

2017. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Köszönjük első, te se sok animét láttál.


Kérdező! Egy ideig biztosan az volt, de a mai animékben - mangákban már érintőkepernyőst használnak, ahogy a valódi világban is.


Egy - egy mai animében még előfordul a kinyithatós, de csak azért, mert azok mangák alapján készültek, amik pedig a kinyithatós mobilok korában.

2017. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Például a Yuri on Ice (2016) - ban elég gyakori szereplők az okos telefonok, amikkel a karakterek szelfiznek és posztolgatnak az instára. De a YOI ugye nem manga alapján készült.
2017. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
remélem ez így is marad.
2017. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
De például a Future Diary-ban, ha jól enlékszem, összecsukhatósa volt mindenkinek, oedig az sem túl régi.
2017. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy nagyon elterjedtek az okos telefonok, ez egyértelmű, csak gondoltam ezek is vannak még, nagyobb számban, mint pl. nálunk.:D

Próbálom nem animék alapján megítélni, hisz amúgy is nagyon érdekelt Japán!:DD

Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 24. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

"ezek is vannak még, nagyobb számban, mint pl. nálunk"


Végülis...Japán csak olyan 15x fejlettebb mint Magyarország...

2017. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Végül is...Japánnak csak olyan 13x nagyobb a lakossága, mint Magyarországnak.
2017. nov. 24. 20:51
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
kedves kérdező, nekem is feltűnt még a nem nagyon régi animékben (és filmsorozatokban), hogy a japánoknak összecsukhatós mobiljuk van. Nem tudom, miért volt ennyire népszerű ez náluk. De manapság ők is használnak okostelót, mint ahogy az egyik válaszadó mondta a Yuri on Ice-ról. Legutóbb egy animefilmet néztem (Your name), abban is okostelók vannak
2017. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!