Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a késfajta ( ELITE FORCE...

Ez a késfajta ( ELITE FORCE EF103 BICSKA) összecsukható-e vagy sem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nézegettem bicskákat és ez úgy megtetszett,de nem tudom, hogy össze lehet-e csukni.

Szerintem nem, mert nem irják és olyan képet sem találtam róla, hogy össze lenne csukva, viszont a penge ahogy 'csatlakozik' a markolathoz ott látok egy szegecs szerű valamit és igy egyik döntésemben sem vagyok biztos

Másik: zsebkés kategóriába van ebből józan paraszti ésszel kiindulva ha zsebkés valószinűleg összecsukható, nem látnám nagyobb értelmét annak ha a zsebkést még tokban kéne tartani.

Bár nem értek hozzá és javitson aki ebbe jártasabb! - Válaszokat előre is thx. :)



2017. júl. 9. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha belinkelted volna, sokkal könnyebb dolgunk lenne...


Amit én ilyen néven találtam, az egy ún. egykezes kés, összecsukható, egy kézzel nyitható.


Ha nem lennél ennyire életképtelen, beírhattad volna youtube-ra is a kés nevét, hátha khm... hátha esetleg véletlenül találsz egy videót, amin látod...

2017. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a youtube egyáltalán nem jutott az eszembe... meg is találtam, köszönöm !
2017. júl. 9. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2017. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
össze
2017. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!