Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mutattak be az utcán a...

Miért mutattak be az utcán a drukkerek az embereknek?

Figyelt kérdés

Ma délután Debrecenben a főtéren jött egy villamos,amin csak drukkerek voltak,a rendőrség kísérte őket a villamos mögött autóval. A villamosból bemutogattak az utcán közlekedőknek,és kiabálták hogy "Budapest!".

Mi örömüket lelték ebben? Mi bajuk egy egész várossal? Meccs közben megértem hogy szidják az ellenfelet,de így....



2017. nov. 25. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Két részre osztható egy szurkolói tábor, az aki a játékért megy és drukkol, illetve a szélsőséges aki a másik tábort szeretné szétverni kicsit, Te ezeket láthattad "aktív módban" az ilyen megy mindennek neki, hogy tudassa honnét jött, melyik városi csapat drukkere.


Anno Nyíregyházán voltunk átutazóban én lehettem 11 éves, a tesóm és fater közti beszélgetésből a krumplizabálók maradt meg, és ezt kiabáltam az utcán Borsodiként, többen felénk is fordultak.

2017. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ostoba átlagemberek frusztrációlevezetése. Nem kell felvenni.
2017. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Verekedni akartak :D
2017. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

A stressz levezetése, hiszen akkor megy ki az emberből, ha kiüvölti;)


Küldjenek inkább puszikat szerinted?

2017. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stresszt kevésbé alpáré módon is le lehet vezetni. Az ilyen vegyen egy boxzsákot és püfölje azt, ha nem bír magával.
2017. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A többség szimplán nem igazi drukker, csak magát annak mondó alpári paraszt aki a tömeg mögé bújva azt hiszi hogy bármit megtehet.
2017. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne biztos, hogy az ilyen emberek drukkerek, vagy egyáltalán érdekli őket a sport, a meccsek. Ők inkább a balhé reményében járnak meccsekre. Verekedni, törni- zúzni, miegymás.
2017. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A helyzet a következő: tegnap Debrecenben rendezték meg a Diósgyőr - Újpest NB-1-es labdarúgó mérkőzést a Nagyerdei Stadionban.

A Nagyállomásra Pest felől érkező vonattal jöttek az Újpest szurkolói. Őket, il. az őket szállító villamosokat kísérték rendőrautóval - talán nem véletlenül...

Mivel az újpestiek a debrecenieket sem szeretik, hát így nyílvánultak meg.

Az azért érdekes, hogy a diósgyőri drukkerek - ők is voltak jó páran - teljesen normálisan viselkedtek!

Szóval: az Újpest drukkerek óbégattak, pedig nem is a Debrecennel játszottak. Ők ilyen vendégek...

2017. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!