Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkapott a vásárlási láz és...

Elkapott a vásárlási láz és utólag megbántam, hogy vásároltam veled is volt már iyen?

Figyelt kérdés

Az előzmények:


Ház körüli kis fűrészünk Husqvarna 135 (2007-es) már majdnem 3 éve nem jó, kiszolgálta a korát, romérokkal cserélte apa fémre, Apa 1,5-2éve oda adta egy helyi kontárnak csinálja meg de behúzta tőle, Apa meg fittyet hányva nem érdekli pedig csak el kéne kérnie. Én meg hogy kérjem el nem én adtam oda, az pofátlanság lenne nem? Mondtam már apának többször, hogy mivan vele de csak mellé beszél, nem veszi észre hogy arra gondoltam kérdezze meg a csávót.


----------


Az elhatározás:


Gondoltam veszek eggyet de az csak is stihl lehet mivel a házi nagy fűrész 064 legendásan jó gép, és az fs300 is stihlből van.


Vaterán liciten közel 50.000Ft ért vittem két ms170-et (1,8LE 2007-es és 1,6LE-ös a 2012-es talán) de átvertek, mert egyik gép se volt üzemképes karbi kuka(rendeltem már azóta ebay-ről de még nem jött meg), elegem lett! nem bírtam várni vettem jófogáson 60ért egy jó ms211-et (2,3LE)tényleg jó gép hamég picit gyorsabban vágna akkor nem lenne gond, de melóba hozzá szoktam az ms251-hez ami (3LE) és az isten király egy gép gyors és ahhoz képest mit tud ahhoz könnyű.


Használtan nézelődtem és nem akartam 60 felé menni annyiért nem volt újabb erősebb sthil.



Két ms170-et elpasszolom az tutti, 211-ről még elmélkedem ha sikerülne az is eladni bukta nélkül akkor eladnám.

--------


- nagyon hülye vagyok?


Te és történeted nyugodtan írj ide, megy a zöld!



2017. nov. 26. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Hány láncfűrészed lesz most?


Csak a túlzásba vitt online ruhavásárlást szoktam megbánni.

2017. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van egy részben hiányos ms170-es és egy teljes de karbi bajos ms170-es. Meg amit hétfőn vette át ms211.


Szóval 1 jó 2 rocs, illetve van egy bajos einhell is de azt kaptuk.


064 fateré.

2017. nov. 26. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Szívem szerint eladnám az összest,hogy a pénz a zsebemben legyen.
2017. nov. 26. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
A részben hiányosból és a karbi bajosból nem lehet összerakni egy működőképeset?
2017. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem bántam meg, de volt nem rég egy váratlan kiadásom

50e Ft-os monitort megvettem 33-ért

igaz a többi kiadás mellett ez eléggé eltörpül, mert most vettem meg az új gépemet :D

hogyan költs el pár óra alatt 1.2 milt informatikai eszközökre :D

már elég régóta be volt tervezve, szóval végre megvettem :)

de az a monitor nem volt szükségszerű, de gondoltam veszek 1 monitort még, mert fejlesztéshez úgy is 2 kell, mivel eddig laptopom volt, ez nem volt gond


remélem az oculusban megtudom valósítani akár meglevő progival akár sajáttal a több monitoros megoldást, akkor nem kell monitor sem csak a rift :D na akkor meg teljesen felesleges vásárlás volt, mondjuk 50 helyett 33, szóval nem volt rossz vétel

2017. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Ezt hülyeségnek hívják, nem vásárlási láznak, már bocs. Egy vagyonért vettél 2 használhatatlan szrt, vettél még egy használt szrt, és még pluszban rendeltél egy drága alkatrészt is a szrhoz.

Ennyi erővel, ennyi pénzből bemehettél volna egy normális szaküzletbe és vehettél volna egy normális fűrészt, most meg tele van a garázsod kukába való szrokkal, amiket nem fogsz tudni normális áron eladni.

Lepontozhat mindenki, de ha már ilyen komoly eszközt vásárol az ember, akkor igenis legyen igényes, és ne használtlomos oldalakról rendelgessen kétes eredetű darabokat. Inkább fizesd meg az árát és legyen 10 évig egy baromi jó géped, megbízható helyről, garanciával.

2017. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sthil ms211 jelenelg szaküzletben 120.000Ft, őszi kedvezménnyel volt 99.000Ft de az már elmúlt :D


sthil ms251 meg 155e, 144e kedvezménnyel. szóval annyira nem jártam rosszul.


A ms211-nek nincs baja! csak nagyobb fűrészekhez vagyok szokva, de otthonra teljesen jó gép ha nem 30-40cm-es rönköket vág az ember.

2017. nov. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!