Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen nyertem aukciót olyantó...

Ebayen nyertem aukciót olyantól akitől már vásároltam, kifizettem viszont a paypalon csak a fele összeg volt meg, utólag lesz levonva a fennmaradó rész?

Figyelt kérdés
Holnap tudom átutalni a bankból paypalra a fennmaradó részt.

2016. dec. 13. 04:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs bankkártya hozzáadva Paypalhoz? Miért bidelsz úgy, hogy nincs fedezet a számládon? Ha bemész a CBA-ba akkor is csak a felét fizeted ki?
2016. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vonják le automatikusan,sőt fel sem adják neked!úgy licitálgass ha megnyered egyből ki tud fizetni.

Nem fogják neked így elküldeni

2016. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hibáztam. De most az a kérdés h az összeg fele volt meg paypalon, azt kifizettem, le is vonódott. Hogy vonódott le akkor ha nem a teljes összeg, illetve hogy szokás rendezni ilyenkor a fennmaradó részt?
2016. dec. 13. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Első körben beszélj az eladóval. Arra továbbra se adtál választ, hogy hozzá van-e adva bankkártya a Paypal számládhoz.
2016. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs még kártya. A paypal summarynál az van h át lett utalva a teljes összeg, de az átutalás előtt nem volt rajta annyi. A paypal enged mínuszba menni?
2016. dec. 13. 14:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Már úton is van a tárgy, mint írtam a paypal summarynál is a teljes összeg lett levonva, miközben kábé a fele összeg volt a paypal számlán. Akkor az eladó megkapta a teljes pénzt mert a paypal "hitelez" is?
2016. dec. 13. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM hitelez! Én a helyedbe visszaadnám neki a másik felét,max megveszel tőle annyiért valamit amennyit nem vont le !Ha van lelkiismereted és becsületes vagy
2016. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De akkor paypal summarynál miért mutatja azt h a teljes összeg levonódott?
2016. dec. 13. 21:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen rendezem a fennmaradó részt ha a paypal magától nem utalja át mikor megérkezik a köv. részlet a bankból. De a paypal summarynál az van h a teljes összeg átutalódott, az eladó elküldte a tárgyat és írta h köszi a vásárlást.
2016. dec. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!