Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra az...

Mit vegyek karácsonyra az angol és német tanáromnak?

Figyelt kérdés

Mindkettőjüket nagyon szeretem és hálám jeléül szeretnék valamivel kedveskedni nekik :)

Van valakinek valami ötlete? Esetleg tapasztalat, hogy ki mit adott anno a saját tanárának és minek örültek?


2017. nov. 26. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Karácsonykor a közeli családtagokat szokás megajándékozni, nem a tanárainkat. Őket nem illik. Mindenkit kellemetlen helyzetbe hoznál, a tanáraidat is, mert ők úgysem vesznek neked semmit, a többi tanárt is, akik nem kapnak semmit, meg a többi diákot is, akik szintén nem vettek semmit.
2017. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem butaság, amit az első írt.:) Mi is megajándékozzuk a kedvenc tanárainkat. Én tavaly raffaellóból készítettem angyalkát (egy fa golyót ragasztottam rá, amiből arcot csináltam és egy kis szárnyat is). Idén úszó gyertyákat készítettem, gyöngyökkel díszítve.:D Remélem tudtam segíteni.:)
2017. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 magántanárról lenne szó…


#2 köszönöm szépen! Ezek nagyon aranyos ajándék ötletek :)

2017. nov. 27. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a sulis tanáromnak vittem ajit! Festettem neki egy képet, nagyon örült neki, és ráadásul ki is rakta otthon, ami még boldogabbá tesz. Mindenképpen valami kézzel készített ajiban gondolkozz. És annyiban egyet értek az elsővel,hogy a suliban lévő tanároknak tök felesleges karácsonyra, egyébként is az osztály közösen tuti add valamit, vagy legalább is nálunk középsuliban igyvan. Majd év végén adsz nekik ajit...kkor már elfogadottabb, deha külön tanáról van szó az egészen más!
2017. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elfogadottabb*
2017. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!