Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a csoportmun...

Mi a véleményetek a csoportmunkáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az előnye és a hátránya ha egy csoportmunkában dolgozik valaki?

2017. nov. 26. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előny fejleszt ismeretségeket kapcsolatokat eredményez , új érdekes témákkal lehetőségekkel lehet tele . Hátrány versengés ,pletyka , megütközések , kiutálások , cselszövések .
2017. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, megfelelő emberekkel persze :D

Több kéz több munkára képes, több nézőpont találkozása és egybeolvadása csodákra képes, mikor a gyengeségek és erősségek kiegészítik egymást az egy szuper dolog.

Megfelelő kommunikációjú és együtt dologzni akaró kreatív emberekkel egy élvezet amit csináltok. Egységben az erő.

Nem a csoportmunkával van a baj, hanem a csoport lehetséges tagjaival, mert vannak olyan emberek akik nem a feladatra koncentrálnak vagy egyáltalán nem érdekli őket és elvonják a csoporttagok figyelmét. Természetesen olyan is van aki egyáltalán nem csinál semmit egy csoportban de az ha rajtam múlik nem marad sokáig a csoport tagja. Úgyhogy összességében király dolog.

2017. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előnye: a nagyszájú, semmirekellő, tenyérbemászó majmok munka nélkül is eredményt tudnak elérni, mert csak rátelepszenek a csapatra, látványosan előadják magukat, szervezkednek-ügyintéznek és learatják az értelmesek által aratott babérokat.

Hátránya: aki tudna és akarna dolgozni, azt nem hagyják, hogy végezze a munkáját.

2017. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát látod ahogy az életben minden még a csapatmunka is egy tág fogalom
2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jó vezetővel, aki motivál és ellenőriz, jó dolog, de én a huszonöt éves pályafutásom alatt csak egyszer találkoztam jó vezetővel.

A hátránya az, amit már előttem is leírtak, hogy a léhűtők, akik nagy csinnadrattával csinálják a semmit, könnyen elbújhatnak egy alapvetően jól működő csapatban.

2017. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sz@r.
2017. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!