Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is baj van?

Szerintetek is baj van?

Figyelt kérdés
163cm es 45 kilo vagyok. Ketto kilot az utobbi masfel/ket hetben fogytam es ennek annyira orultem/orulok. A barataim szerint alapbol vekony vagyok nem kellett volna fogynom es nagyon nem jo amit magammal csinaok es tudom is ezt, de en magam egyaltalan nem latom vekonynak, jelenleg olyan napi 800 kcal-t eszek es a legrosszab hogy tudom hogy ez nem jo de en az a tipikus model alkaz szeretnek lenni, vekony comb, lapos has.15 eves vagyok. Szerintetek ez tenyleg anorexiahoz fog vezetni?

2017. nov. 29. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21 éves korig alakul a szervezet most meg hideg tél van , táplálni kell nem csak salátával .
2017. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jajj, ennél jobban ne fogyjál, ebből tényleg anorexia lesz.

Ez a modellalkatos dolog meg hülyeség. Több önbizalmat, és visszaszedni pár kilót :)

2017. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm kicsit duci volt és le akart fogyni szalagavatóra..le is fogyott de még kövérnek érezte magát és a vége az lett hogy 37 kilósan küldték el pszichológushoz majd egyből kórházba ahol benn is fogták és infúzión volt hetekig..baj ha a 45 kg ból még fogyni akarsz! Unokatesóm is épp hogy túlélte ezt..de ha nem vitték volna kikezelni már nem élne
2017. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én is pont ilyen magas vagyok, pont 45 kiló voltam ennyi idősen, bár én mindent tettem, csak nem diétáztam. Ahogy írtad, alapból vékony alkat voltam. Nem is nagyon változott a testsúlyom 19-20 éves koromig. Ennek köszönhetően cuki, kicsi melleim lettek - bár én nem bánom :D

Évek kemény edzésébe és több mint 3000 kalóriás étrendbe telt, míg sikerült akkora izomtömeget magamra szednem ,hogy jó alakom legyen.

Mégis mire fogyókúrázol, már így is olyan kicsi a testzsírszázalékod, hogy messze leszel a nőies alaktól!

Ha így folytatod, valóban egy sorozatszereplőre fogsz hasonlítani felnőtt korodra:


[link]

2017. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg egy kilot fogytam
2017. nov. 30. 06:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, még egy száraz sültkrumpli fog zörögni a buszmegállóban:D

Van baj;)

2017. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól van, légy büszke magadra :D
2017. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már.most is anorexiás vagy :), menj orvoshoz.
2017. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
egyátalán NEM vagy anorexiás!!!!!!!!!!!!ezt csak te akarod hinni én 164cm/L vagyok és 39kg és én is 4hét alatt fogytam 2kg egyátalán nem vagyok anorexás voltam orvosnál is ne sajnáltasd magad nem áll jól!!!
2017. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

LOL azt mondja a fogpiszkáló, hogy nem anorexiás :D

Remélem, csak trollkodsz...

2017. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!