Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki beszélgetne velem?...

Valaki beszélgetne velem? Nagyon rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Pár nap és 18 éves lánynak mondhatom magam.

Úgy látszik teljesen tönkrement az életem. Már hosszú ideje zaklattak az iskolában, így nem is jártam be jó ideje. Kirúgtak. Az osztálytársaim, de valamikor az iskolatársaim is olyanokat mondtak, hogy húzzak zacskót a fejemre, mert rémronda vagyok. Minden nap más szövegkörnyezettel, de megkaptam, hogy ronda vagyok. A saját tanárom azt mondta, hogy tesz róla, hogy megbukjak, sőt, elkerüljek az osztályából, mert neki ilyen hülye tanuló nem kell (nem voltam valami jó az általa tanított tantárgyból). Mindig belekötött valamimbe, kritizálta a magánéletemet, volt hogy órán odaállt felém és meglátta hogy rossz feladatot csinálok, erre leordított, hogy hogyan lehetek ekkora hülye, meg ne csodálkozzak, hogy nincsenek barátaim, "a hülyék senkinek nem kellenek"... sajnos tényleg nincsenek barátaim. Egyetlen egy legjobb barátnőm volt. Elhagyott, mert ő már nem tudta tovább viselni a "depis sz...rjaim"... az ő szavaival élve.


Hetek óta alig alszok. Először napi 4-5 óra alvással kezdődött, mostanra már kb 2-3 órát alszok egy nap. Vagy napközben még 1-1 órát. Egyszerűen nem megy! Ha lefekszem aludni rémálmaim vannak, sírva ébredek fel ezekből. Olyan valósnak tűnnek.

Enni sem tudok valamiért... éhes vagyok, érzem, hogy éhes vagyok, de nem tudok enni. Ha beleharapok az ételbe, egyszerűen összerándul a gyomrom, vagy nem is tudom, hogy leírni ezt az érzést... de rögtön elmegy az a pici étvágyam is. Jelenleg 170 centi vagyok és alig 45 kg.

Néha rám jön egy pánikszerű dolog. Például ha belegondolok a jövőmbe. Hogy nekem soha nem lesz senkim, mert már mindenki megmondta, hogy ronda vagyok. Vagy hogy semmi nem lesz belőlem, és egy nagy csalódás vagyok a szüleimnek, mert kirúgtak az iskolából is. Semmit nem értem el az életben, soha nem dicsekedhettek velem a szüleim... Anyum megmondta, hogyha visszamehetne az időben, akkor engem be sem vállalna, jobb lett volna ha meg sem születek. Egyetértek vele, de nagyon fáj, hogy ezt mondta. Apám meg soha nem foglalkozott velem. Mióta kirúgtak ráadásul hozzám se szól. Nem köszön vissza, nem mond semmit ha meglát... nagyon, nagyon rossz ez az egész.


És nem tudom miért, de hirtelen törnek rám sírógörcsök, és annyira légszomjam lesz, hogy percekig csak kapkodom a levegőt, mintha fuldokolnék.

Úgy érzem már semmi értelme így az életemnek. Nagyon gondolkozom az öngyilkosságon, még ha nem megoldás, akkor is.

Járok pszichiáterhez. Szedek gyógyszereket. Nem segítenek!

Az egészben viszont jó, hogy van egy hobbim, a zenehallgatás. Mikor zenéthallgatok, mintha megszűnnének a gondjaim, olyan nyugodtnak érzem magam. A "pánikrohamaimra" ez tökéletes gyógymód szokott lenni.


Ha valaki tud valami tanácsot adni, kérem szépen segítsen vagy írjon üzenetet, mert szívesen beszélgetnek valakivel...


2017. nov. 30. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy összecsapnak a fejed felett a hullámok csak átmeneti dolog,nem kell egyből a halálra gondolni!
2017. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A leírás alapján mindenki ott rúgott beléd, ahol tudott. Tedd fel a kérdést, olyan emberek miatt ártanál magadnak, akik ennyire megaláztak? Semmiképpen se. Légy erős, állj fel a padlóról, tudom, hogy nagyon nehéz, de a leírás alapján semmi olyat nem tettél, amiért te lennél a bűnös és neked kéne szenvedni. Hidd el. azok az emberek a legerősebbek, akiket végigpofozott az élet és képesek talpra állni a legmélyebb pontról is. Csakis saját magadnak és annak akarj megfelelni, akinek számítasz. A büdös bunkók véleményére ne adj! Hallgass sok zenét, az tényleg segít, engem is a kedvenc zenéim segítettek át a legrosszabb időszakaimon.
2017. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék veled, de nem egyedi az eseted, nagyon sokan vannak így sajnos! Ha azt hiszed ezek lesznek az életed legnagyobb gondjai, hát rossz hírem van. Ezek csak átmeneti dolgok, csak előjáték az egész életen át tartó bszogatáshoz. De nem szabad ezen görcsölni, attól még hogy mások így állnak hozzád, te nem vagy semmivel se kevesebb náluk. A korodbeliek nagyon kegyetlenek és undorítóan tudnak viselkedni, megalázzák a másikat ha kapnak rá esélyt. Később ilyen szempontból más lesz..de ennél komolyabb nehézségekkel kell majd szembenézned.
2017. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen tanácsot tudok adni: keress fel egy pszichológust. Persze jó, ha valakinek ki tudod írni, el tudod mondani, mi bánt, de a te esetedben a legjobb szándékkal mondom, hogy szakemberre van szükséged, mert ilyen fokú szorongást kezelni kell. Nem laikus jótanácsokkal, amik sokszor többet ártanak, mint használnak, hanem hozzáértő szakember segítségével.

A pszichiáter egészen más tészta, az felírja a gyógyszert aztán enged a dolgodra, neked viszont emellett pszichológusra is szükséged van, aki remélhetőleg valamilyen csoportos terápiára irányít, ahol hasonló sorsú emberek segítik egymást. Ha a jelenlegi orvosod nem hajlandó beutalni, keress fel egyet magánrendelésen, ha megteheted.

2017. nov. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy teljesen új életet kezdj? Ha már semmi nem köt se a családodhoz, se az osztálytársaidhoz, mert mindenki így bánik veled, próbálj meg keresni valami munkát, és költözz el valahova, egy másik városba, kezdj új életet, próbálj új emberekkel barátkozni stb. Legalábbis én ezt tenném, bár én messze nem vagyok olyan rossz helyzetben, mint te.

Amúgy írhatsz, ha szeretnél beszélgetni.

2017. nov. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elég súlyosnak tűnik a helyzet, én szívesen beszélgetek veled, ha szeretnéd :)

a problémáidat nem tudom megoldani, azokat neked kell, viszont talán tudok tanácsot adni hogyan kellene belekezdened!

2017. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha te magad is zenélnél?

A zenében a mély érzelmű emberek a sikeresek, márpedig te az vagy..

2017. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha van kedved akkor írj rám. Nem mindig van időm beszélgetni, de tudok neked javasolni néhány módszert a stressz csökkentésére...szerintem ezek hasznosak lennének neked.
2017. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a rengeteg üzenetet amit kaptam! Amint újból internetközelben leszek, igyekszem mindenkinek és mindenre választ adni!
2017. nov. 30. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet erős lesz, de így írok...


Biztosan láttad-hallottál már erről a Merkel banyáról.

Ő ronda, mint a tervei, utálja minden értelmes lény, de látod van olyan hatalmas vastagságú bőr a pofáján, hogy mutogassa magát s még bosszantsa az embereket hüleségével s látod, nem ölné meg magát.

Mi a tanulság? Hol vagy te hozzá képest emberileg? Lehagyod.Szépségben meg mindenki őt.Pár kocog osztálytárs s egy pár kritén tanár utál, s???

Magántanulóként esetleg tovább?


A karrierjét hagyd most, de igazából még te is elérhetsz bármit, ha felállsz s lesz@rsz minden takót.Ilyen lett a világban bizonyos kis közegek, de nem mindegyik, ezt nem szabad feledni!


Batki, egészséges vagy testileg...minek rinyálsz, amikor a többi már csak az elhatározáson múlik.Kérlek lesd meg őt:


[link]


Az ő nézetéből a világ még nehezebb s látod-olvashatod, hogy elhatározáson múlik minden.

Indíts akár te is blogot vagy tube csatornát s írd-beszéld ki magadból a dolgokat...megtalálnak kretének, akiket sz@rj le, de értékes emberek is, akikkel újra színes lehet számodra a világ és még végül boldog is.

A dilidokit meg hagyd már a fenébe...divat időtöltés...

2017. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!