Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb sértés,...

Mi volt a legnagyobb sértés, amit családtagtól, baráttól, havertól kaptál eddig és nagyon rosszul esett?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
“Hálátlan szemétláda vagy!” 😢
2017. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szégyellt engem a többi barátnő előtt. Nem akarta nekik megmondani hogy elmentünk sétálni ... De közölte velem hogy másnál meg ottaludt
2017. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Munkatárstól egy olyan beszólás, amiről nemsokára az elhangzása után kiderült, hogy ez ugyanúgy megállja a helyét nála is.
2017. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kövér vagyok és egy h*** ku*** megketdezte hogy hol varratok magamra ruhat...

De azért kozoltem vele halál higgadtan hogy en beleferek a konfekciomeretbe es o hol csinaltatja..

De azért szarul esett mert ennyire nem lehet valaki paraszt..

2017. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Apám zabigyereknek nevezett (ami egyébként nem igaz)
2017. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- gáz vagy, mert önállótlan vagy (olyan baráttól, aki csak azért lett annyi idősen önálló, mert anyu-apu mindent a segge alá tett... egyetemista korára 2 hónap munkaviszonya volt, oda is az apja tolta be 1x nyárra... én ugyanannyi idősen már több év munkaviszonnyal rendelkeztem, csak épp otthon laktam, mert így spóroltam, azért voltam "gáz önállótlan")

- szüleimtől és testvéremtől: ronda, hájas disznó, céda (azért, mert fél órával később akartam elkezdeni leckét írni), bölényhajú (ezt öcsémtől... anyám nem akarta engedni, hogy kibontva hordjam a hajam, öcsém, a kis kedvenc, meg kitalált egy gúnynevet, hogy úgy érezzem, tényleg anyámnak van igaza... amúgy lány vagyok, és nem olyan a hajam, mint egy bölénynek), antiszociális, buta

2017. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem közvetlenül nekem mondták, de olyan 10-12 évesen meghallottam, hogy apám mondta a húgomnak, hogy csak tanuljon, nehogy olyan h_lye maradjon, mint én... Főleg azért esett rosszul, mert kitűnő tanuló voltam, tanulmányi versenyekre jártam, most 20 vagyok és orvosira járok, szóval biztosan tudom magamról, hogy nem vagyok és soha nem is voltam a "család szégyene" akit a kisgyerekek ijesztgetésére kéne használni, hogy "jajj csak olyan ne legyél, mint xy". Apámnak valamiért soha nem voltam elég jó, de mióta ez az incidens megtörtént, már én sem törekszem arra, hogy bármiben is megfeleljek neki.
2017. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Erre nagyon nehéz válaszolnom, mert gigantikus a választék! XD Mesélek neked egy közelmúltban történt sztorit.


Pár hete egy zebránál álltam a piros lámpánál. Megláttam a közeli buszmegállóban a barátomat. Gondoltam, majd odamegyek hozzá, és beszélek vele, amíg nem jön a busz. Ám amíg a lámpánál álltam, láttam, hogy a barátom beszáll egy autóba. Nem sokkal később a lámpa zöldre váltott. Elmentem a szóban forgó autó mellett (piros lámpát kapott), és néztem, hogy a barátom néz-e. De nem nézett... Valahogy úgy érzem, hogy direkt nézett egyenesen, hogy még csak bólintania se kelljen nekem. Tudniillik, ez a barátság már régóta kvázi csak egyoldalú volt. Ennek ellenére nagyon ragaszkodtam ahhoz barátomhoz - addig a pillanatig. Fogalmam sincs, hogy tarthattam a barátomnak olyan sokáig... Ez már a sokadik sértése volt. Nem a legdurvább sértés, amelyet tőle valaha kaptam, de ezzel telt be a pohár. Elvártam tőle egy kis tiszteletet, ám sosem kaptam meg. Már megbocsátottam neki, de bennem is van büszkeség.

2017. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Belefáradtam a problémáidba." Ezt több - állítólagos - baráttól is megkaptam már, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk. Nekik persze mindig kapóra jöttem, mint bármikor elérhető lelki szemetesláda.
2017. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!