Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lány kezdeményezése...

Fiúk, egy lány kezdeményezése tényleg taszító?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha a férfi nem tudja, hogy létezik a világon a nő és nincs más választás, minthogy a nő kezdeményez?
2017. dec. 1. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
nem, ha nem nyomul, akkor semmi gondom. Egyébként szerintem a nő kezdeményez mindig, a jelekkel, a megnyilatkozásokkal, a bátorítással :)
2017. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha normális, intelligens módon teszi, nem ócska ri.bancos " dugjáá máá meg" stílusban, akkor még imponáló is tud lenni. Nekem volt már ilyen tapasztalatom.
2017. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
29%
Én, mindig az voltam, akit úgymond becserkésztek a csajok maguknak. Tehát rengeteg nőnek bejövök és én hagyom nekik, hogy ők kezdeményezzenek felém és én meg kiválasztom közülük azt, aki szimpatikus nekem. Szóval szerintem nyugodtan kezdeményezzen egy nő ne legyen gyáva és bátortalan. Jó mondjuk az én eset más, mert jóképűnek és sármosnak tartanak a nők, ezért is kezdeményeznek ők felém. Sokszor viszont tényleg adódtak kellemetlen dolgok ebből, mikor egyszerre sok olyan nő bátorodik fel, akik úgymond nem tudják belőni , hogy nem vagyok hozzájuk való és ez viszont nekem kellemetlen, hogy ők ezt nem veszik észre és elhalmoznak a szeretetükkel.
2017. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha egy nehezebben elérhető férfiról van szó? Mit lehet tenni? Félek a csalódástól.
2017. dec. 1. 08:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Ember függő. Nem mindenki számára taszító. Én elég sokszor kezdeményeztem nő létemre. Párommal is én kezdeményeztem az ismerkedést, bár ez eléggé a véletlen műve volt (valaki mást kerestem, akit látásból ismertem, illetve párszor beszélgettünk, de nem mutatkoztunk be, mert sose úgy jött ki a lépés, és párom hasonlított rá, de kép alapján nem tudtam biztosan, és bejelölt én). Igaz, utána elnézést kértem, mert nem akartam zaklatni, meg égett is a fejem, ő még nagyon gyorsan kapott az alkalmon, hogy nyitott lenne az ismerkedésre, ha már így hozta a véletlen. Első találkozást is én kezdeményeztem, és a csókot is. 2 éve együtt vagyunk, már napi téma nálunk az összeköltözés, házasság. Áldja a szerencséjét, és a homályos profilképét :D

De korábban is sokszor kezdeményeztem, egy férfi se vette zokon. Nyilván vannak olyanok, akik hódítani szeretnek, nekik ez nyilván nem lenne pozitív visszhangú.

2017. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nehezebben elérhető? Zárkózott, csendesebb típus, vagy pont az ellenkezője?
2017. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom behatárolni. Inkább zárkózottabbnak tűnik, de egyáltalán nem önbizalomhiányos.
2017. dec. 1. 08:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem, mindig a nők találtak meg. Nem nyomultak, csak a folyamatos kapcsolatot keresték. Később, mikor már kapcsolat lett, akkor mondták el, ők irányították úgy a dolgokat, hogy össze fussunk, beszélgessünk. Várták, mikor lépek tovább a sima beszélgetéstől.
2017. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt az őrült marhaságot honnan szedted? A férfiak is szeretik ha egy nő kezdeményez.
2017. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez is több dologtól függ. Az én bátyám pl. tinikorától a “lányok kedvence” volt, mert jól néz ki és nagyon erős egyénség, esze is, humora is van. Eleinte lubickolt is a népszerű srác szerepében, aztán huszonévei végén már unta, és onnantól olyan lányok érdekelték, akik visszafogottabbak voltak, nem ugrottak első szavára. De az átlag férfi mondjuk tud örülni, ha kivételesen kezdeményeznek nála. Bár ha a semmiből toppansz elő “ha a férfi nem tudja, hogy létezik a világon a nő és nincs más választás, minthogy a nő kezdeményez?“ és rögtön felkínálkozol, az még egy férfinak is lehet fura.
2017. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!