Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert, akinek...

Ismertek olyan embert, akinek problemaja van a penz elkoltesevel?

Figyelt kérdés

alapveto dolgokra sajnal penzt adni pl. egeszseges koszt

ez betegseg?


2017. dec. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint olyat, aki meg is tehetné, nem kell beosztania, de fukar?
2017. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na hozom a popcornt ebből politozálás lesz. B)
2017. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, akinek van mibol de kevesebbet kolt mint az aki minimalberen van es azt is soknak tartja
2017. dec. 4. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismertem. Apám ilyen volt. Sváb származású volt, állítólag ők ilyenek. Milliók hevertek a bankban, ő meg kitaposott cipőben mászkált. Nehéz meghúzni a határt a spórolás, sóherség, és a beteges zsugoriság közt. Időnként lehet hallani/olvasni olyat, hogy néni éhezik, a komoly pénzek meg be vannak varrva a párnahuzatba.
2017. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apámnak volt időszaka, amikor sajnált megvenni dolgokat, de nála ez onnan jön, hogy nagyon szegény körülmények között nőtt fel, és kemény munkával ért el egy sokkal jobb szintet, és soha nem akart újból visszasüllyedni a szegénységbe. Mára már normalizálódott a helyzet, nem esett át a ló túloldalára, szóval nem költekezik ész nélkül, figyeli az árakat is, de ha valamiből, amire szüksége van, igenis a drágább a jobb minőség, akkor hajlandó rááldozni azt a pénzt.


Az egészséges koszt az külön témát érdemelne, mert véleményem szerint ebben van egy óriási adag marketingfogás is, mikor mit tartanak egészségesnek, és az persze soha nem olcsó, de lekopogom, jó az egészségem úgy is, hogy nem a legújabb trendet követem ezen a téren.

2017. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kicsit ilyen vagyok. Ha családtagnak kell valamit venni akkor arra nem sajnálok kiadni akár többszörös árat is. De magamnak amíg nem muszáj addig nem szórom a pénzt. Nyilván nem éhezek, de nem megyek minden nap gyroszozni se pedig jól esne.
2017. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért az egészséges koszt is vicc mára...update menü mi? :DDD

Inkább veszek almát s vidéken persze;)


Most például 4k tv-re, mi a fatkarikának költsön normális ember s a többi marhaságra...ingyen sem-fizetnének sem kellene...felesleges kütyü 1 év használhatósággal...


Ha tisztában vagyunk a valódi értékekkel a világban, az még nem betegség.

2017. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!