Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy elmebeteg állat követ...

Egy elmebeteg állat követ hogyan koptasssm le?

Figyelt kérdés

Epp mentem valahova az utcan es egy pasas akit a varosi könyvtárból látásbol ismerek...tök egyértelműen megállt s várt, en atmentem a masik jardara majd furcsa veletlen ő is átjött.. direkt lekanyarodtam, pedig nem arra volt az uti cel es jott tovabb...

Betertem egy boltba amikor kimentem ott varakozott... majd mentem a könyvtárba és ő is furcs veletlen arra jart. Persze azoknal a könyvelnél amerre en... beszoltam neki h kopjon le . Elkezdi h paranoiás vagyok....de nem kopott le...


2017. dec. 5. 12:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
7%
Nyilvános helyen fényképezd le, majd zaklatásért jelentsd fel. Sőt azt is mondhatod, hogy fogdosott, ugyan nem bizonyítható, de erre ugranak.
2017. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Menj be egy vadászboltba, vegyél egy paprikasprayt, és ha a következő felszólításra se kopik le, fújd bele a képébe az egészet. Nem a legkedvesebb megoldás, de van, aki csak ebből ért.
2017. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanezt akartam írni , a legtöbb tróger királygyerekek és veszett kutya ellen ez a legjobb , betörőre is .
2017. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

1es:

lefotózza és feljelenti. Milyen alapon? Az fog szerepelni a képen, hogy egy alak áll az utcán/könyvtárban. És? Tudod mit jelent a zaklatás? Kicsit el vagy tájolva.

2017. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
És ez már hónapok óta tart, vagy ma történt veled egy ilyen és most vége a világnak?
2017. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Legyél te is elmebeteg. Fordulj meg, ránts elő egy kést a zsebedből, és kidülledt szemmel indulj el felé. Na jó, ez vicc volt, de mindenkit meg lehet valahogyan ijeszteni. Rendőrségben én sem bíznék meg, valószínűleg lesz...ják az ilyen eseteket. Vagy próbáld meg "visszakövetni". Ő sem fog örülni, ha meglát téged mondjuk az ő lakóhelye vagy munkahelye környékén. Kérj segítséget a barátaidtól.
2017. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Ha lány vagy akkor még valahol érthető. Lehet hogy csak nem mer leszólítani. Pl valami félénk tudós. Ha férfi vagy akkor már kelemetlen. De az is lehet hogy csak rád állítottak egy magánnyomozót. Féltékeny pár?
2017. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Ha mindennap követ akkor férfi rokonoknak vagy ismerősömnek szólsz hogy kicsit beszélgessenek el vele, probléma megoldva, be fog szarni.
2017. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*ismerősöknek.
2017. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok... es az első eset, de zavaró... nem lehet igy nyugton lenni
2017. dec. 5. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!